OGŁOSZENIA PARAFIALNE 11 Niedziela zwykła – 14.06.2015

 1. Raz jeszcze składamy serdeczne Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary pieniężne na tacę, z przeznaczeniem na dzieło rozbudowy kościoła i dalszą spłatę długu. Dziękujemy również za wszelkie wpłaty bankowe na konto parafialne.
 1. Nabożeństwo ku czci NSPJ, odprawimy dzisiaj o godz. 17.30. W tygodniu śpiewamy litanię do NSPJ o 18.30 po wieczornej Mszy św.
 1. Pierwsze spotkanie dla Seniorów naszej parafii, odbędzie się jutro – w poniedziałek  o godz. 17.00 w domu parafialnym. Serdecznie zapraszamy chętnych Seniorów do miłego spędzania pogodnych dni w gronie przyjaciół.
 1. W środę o 18.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
 1. Informujemy Parafian o możliwości kolejnego spotkania się z przedstawicielami Rady Parafialnej w tym tygodniu – w czwartek w godz. 18.30-19.30 w Domu Parafialnym. Dyżurujący parafianie, zapraszają osoby zatroskane o dobro naszej Parafii do konstruktywnych rozmów.
 1. Również w najbliższy czwartek – w ramach parafialnych spotkań z wartościowym filmem – zapraszamy na film pt. “Prawdziwe życie”. Jest to dalszy ciąg losów bohaterów filmu “Bezcenny dar”, który już wyświetlaliśmy. Ten film pokazuje, co naprawdę w życiu jest warte miliony. Zainteresowani mogą się tego dowiedzieć w ten czwartek – 18 czerwca o 18:30 w domu parafialnym.
 1. Wspólnota Agalliasis, bardzo serdecznie zaprasza wszystkich na Mszę św. i wieczór uwielbienia Pana Boga śpiewem – w piątek o 18.00 do naszego kościoła. Przyjdźmy jak najliczniej.
 1. Zapraszamy również całą Liturgiczną Służbę Ołtarza, na dzisiejszy grill przy domu parafialnym o 19.00. Będzie to wspólne, radosne spotkanie, kończące kolejny rok formacji ministrantów i lektorów naszej Parafii.
 1. Stowarzyszenie Miłosierdzia św. Wincentego już dziś zaprasza byłych członków tego koła, osoby starsze i te, którym pomaga – na poczęstunek przy parafii w sobotę –        27 czerwca o 10.00. Wcześniej będzie wspólna Msza św. o 9.30.
 1. Koło Misyjne naszej parafii, które pomaga Misjonarzom pracującym na misjach, pragnie tym razem pomóc misji w środkowej Afryce – w Beninie. Stąd w przyszłą niedzielę, będzie zbierać dowolne datki do puszek na ten cel. Już dzisiaj dziękują.
 1. Również w przyszłą niedzielę, zapraszamy na prelekcję i pokaz multimedialny po wieczornej Mszy św. – o pielgrzymowaniu do grobu św. Jakuba Apostoła w Hiszpanii. Tysiące młodych i nie tylko, rok rocznie udaję się do Santiago de Compostela pieszo. Będziemy mogli się o tym dużo dowiedzieć w ramach organizowanej przez Radio Rodzina – Nocy kościołów w naszej Archidiecezji. Zapraszamy.