OGŁOSZENIA PARAFIALNE 24 Niedziela zwykła – 13.09.2015

1. Nabożeństwo fatimskie ku czci NMP odprawimy dzisiaj – w niedzielę – o godz. 20.00. Zapraszamy.

2. Jutro – w poniedziałek – przypada święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Zapraszamy do udziału we Mszach  św. o 7.00 i 18.00. W piątek będziemy wspominać św. Stanisława Kostkę – patrona dzieci i młodzieży.

3. Jest dużo wolnych intencji mszalnych w tym tygodniu. Zapraszamy i zachęcamy do zamawiania Mszy w swoich prośbach i podziękowaniach.

4. W środę zapraszamy o 18.00 na Nowennę do MB Nieustającej Pomocy. Prosimy o wypisanie na kartkach swoich próśb do Matki Bożej.

5. Ksiądz proboszcz zaprasza całą Radę Parafialną, na spotkanie w najbliższy czwartek – 17 września – o godz. 19.30 do domu parafialnego.

6. Zapraszamy Młodzież Maryjną na swoje pierwsze spotkanie po przerwie wakacyjnej w najbliższą sobotę – 19 września – na godz. 10.00 do domu parafialnego. Zaprasza opiekun grupy – ks. Andrzej.

7. Zachęcamy wszystkich chłopców w wieku Szkoły Podstawowej, do zapisywania się na  kandydatów do grona ministrantów w każdą  sobotę o 9.00 w domu parafialnym. Czeka opiekun – ks. Jacek. Prosimy Rodziców i Dziadków o pomoc w tej sprawie.

8. Parafia św. Anny, pragnie bardzo serdecznie podziękować Radzie Osiedla OPORÓW za współorganizowanie 25 – jubileuszowego – pikniku oporowskiego w sobotę. Dziękujemy sponsorom i wszystkim mieszkańcom Oporowa za dobrą atmosferę i miłą zabawę na świeżym powietrzu.

9.  Prasę katolicką prosimy nabywać u pana kościelnego przy wyjściu.