OGŁOSZENIA PARAFIALNE 26 Niedziela zwykła – 27.09.2015

 1. Stowarzyszenie Miłosierdzia zbiera dzisiaj dowolne datki do puszek na rzecz ubogich w naszej Parafii. Serdecznie Wam dziękują.
 1. Osoby chętne do redagowania gazetki parafialnej są proszone o kontakt z ks. Jackiem.
 1. Dzieci, które w przyszłym roku – 8 maja – przyjmą I Komunię św., zapraszamy wraz z Rodzicami na pierwsze spotkanie w poniedziałek – 28 września – do kościoła na Mszę św. o 18.00. Będzie to uroczyste rozpoczęcie kandydatury tych dzieci do I Komunii św. w naszej Parafii. Na tej Mszy św. odbędzie się także przyjecie aspirantów na kandydatów na ministrantów.
 1. W środę – 30 września – zapraszamy o 18.00 na Nowennę do MB Nieustającej Pomocy. Na tą Mszę św. zapraszamy kandydatów do bierzmowania i Rodziców.
 1. Organizowana jest z naszej parafii autokarowa pielgrzymka do Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu w dniu 10.2015 (czwartek). Wyjazd byłby ok. 12.00 w południe, a powrót w godzinach wieczornych. Zapisy przyjmujemy jeszcze dzisiaj w zakrystii przez cały tydzień.
 1. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota października. W czwartek na godz. 18.00 zapraszamy na Msze św. w intencji próśb i podziękowań zanoszonych do Boga przez pośrednictwo św. JP II. W wyłożonej na pulpicie księdze pamiątkowej, wpisujmy już dziś swoje prośby i podziękowania. Po Mszy św. odbędzie się spotkanie Stowarzyszenia Miłosierdzia św. Wincentego a Paulo z ks. proboszczem w domu parafialnym. Prosimy wszystkie osoby z tej grupy o obecność.
 1. W I piątek spowiedź dla dzieci od 16.00. O godz. 16.30 Msza św. dla nich. Spowiedź dla dorosłych rano o 7.00 i popołudniu od 17.30.

Chorych naszej Parafii, odwiedzą księża z Najświętszym Sakramentem w piątek od 9.00.

Również w piątek o 20.00 będzie Msza św. z udziałem wspólnoty Agalliasis. Zapraszamy.

 1. W I sobotę października o godz. 19.00 Msza św. wynagradzająca NSPJ i Niep. Sercu Maryi, z prośbą o zatwierdzenie w całym Kościele I sobót m-ca oraz o błog. Boże na wieczorną adorację. Także w najbliższą sobotę – 3 października – rozpocznie się wieczorna adoracja Pana Jezusa obecnego w Najświętszym Sakramencie od 19.00. Zapraszamy do licznego udziału.
 1. W liturgii Kościoła w tym tygodniu będziemy wspominać:
 • w poniedziałek św. Wacława
 • we wtorek Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała
 • w środę św. Hieronima
 • w czwartek św. Teresę od Dzieciątka Jezus
 • w piątek Świętych Aniołów Stróżów
 1. Nabożeństwa różańcowe ku czci NMP będziemy oprawiać od najbliższego czwartku –

1 października : dla dzieci – od poniedziałku do piątku o godz. 17.15, dla młodzieży i dorosłych po wieczornej mszy o 18.30. W niedziele o godz. 17.15. Serdecznie zachęcamy do tej Maryjnej modlitwy.

 1. W przyszłą niedzielę – 4 października – odprawimy Nabożeństwo Zmiany Tajemnic Żywego Różańca o godz. 15.

Również w przyszłą Niedzielę, Stowarzyszenie Matek Katolickich będzie prowadzić kiermasz dobrej książki przed kościołem. Uzyskane pieniądze przeznacza na Dom Samotnej Matki we Wrocławiu.