OGŁOSZENIA PARAFIALNE 3 Niedziela Wielkiego Postu – 28.02.2016

  1. Raz jeszcze witamy w naszej Parafii Diakona Jakuba Kasprzyka CM, który będzie pomagał kapłanom w pracy duszpasterskiej. Przygotuje ostatecznie I Komunie św. dzieci oraz młodzież do przyjęcia sakramentu bierzmowania.
  1. Spotkanie Rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. odbędzie się w środę – 2 marca – o 19.30 – w domu parafialnym. Prosimy o obecność wszystkich rodziców tych dzieci.
  1. Spotkanie Rodziców dzieci rocznicy I Komunii św. odbędzie się w czwartek – 3 marca – o 19.30 – w domu parafialnym. Prosimy o obecność wszystkich rodziców tych dzieci.
  1. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota marca. W I czwartek zapraszamy na wieczorną Mszę św. sprawowana w intencjach próśb i podziękowań zanoszonych do Boga przez pośrednictwo św. JPII. Prosimy już dzisiaj wypisywać je w księdze wyłożonej na pulpicie przed obrazem papieża Polaka.

W I piątek spowiedź dla dzieci od 16.00, o 16.30 Msza św. dla nich. Spowiedź młodzieży i dorosłych od 17.30.

W I piątek Msza św. z udziałem wspólnoty Agalliasis o 20.00. Zapraszamy parafian do udziału w niej.

  1. Chorych naszej parafii odwiedzą kapłani z Najświętszym Sakramentem w najbliższy piątek od godz. 9.00.
  1. Również w najbliższy I piątek – 4 marca – przypada dla naszej Parafii doroczna adoracja Najświętszego Sakramentu. Od godz. 7.30 do 16.30 będzie wystawiony Najświętszy Sakrament w naszym kościele. Prosimy Parafian i poszczególne grupy parafialne o osobistą adorację Pana Jezusa. O godz. 15.00 będzie wspólna parafialna adoracja Pana Jezusa Miłosiernego. Od 16.00 rozpoczniemy w tym dniu spowiedź I piątkową.
  1. W I sobotę marca o 7.00 Msza św. w intencji dziękczynnej NSPJ i Niepok. Sercu Maryi, z prośbą o zatwierdzenie w całym kościele I sobót miesiąca oraz o błog. Boże na wieczorną adorację. O 19.15 rozpocznie się w tym dniu adoracja i Msza św. o 20.00.
  1. Przypominamy, iż nabożeństwa wielkopostne odprawiamy: w piątki Droga Krzyżowa dla dzieci o 17.00; dla młodzieży i dorosłych o 18.30. Gorzkie Żale w Niedziele Wielkiego Postu o 17.15.
  1. Za tydzień I Niedziela miesiąca marca. Stąd Nabożeństwo Zmiany Tajemnic Żywego Różańca, połączone z Gorzkimi Żalami odprawimy wyjątkowo już o godz. 17.00.
  1. Stowarzyszenie Miłosierdzia św. Wincentego rozprowadza dziś po Mszach św. baranki z białej czekolady, świece paschalne na stół wielkanocny, płyty DVD o całunie turyńskim. Tradycyjnie też zbiera wolne datki na rzecz ubogich naszej Parafii.

 

Podaruj 1% swojej Parafii

Wystarczy w odpowiedniej rubryce zeznania podatkowego PIT wpisać numer KRS :

0000080096