OGŁOSZENIA PARAFIALNE V Niedziela Wielkanocna – 24.04.2016

  1. Spotkanie Apostolatu Maryjnego odbędzie się po środowej Nowennie do Matki Bożej w domu parafialnym. Zapraszamy.
  2. Parafia nasza organizuje w Roku Świętym Miłosierdzia, pielgrzymkę do Łagiewnik w Krakowie i do Centrum św. JPII. Uprzejmie prosimy wszystkie zapisane osoby o potwierdzenie swojego udziału i podanie numerów pesel. Wpłat dokonujemy w zakrystii i w kancelarii do 10 maja br.
  3. Stowarzyszenie Miłosierdzia św. Wincentego a Paulo zbiera dziś do puszek wolne datki na rzecz ubogich w naszej Parafii. Serdecznie dziękują wszystkim Parafianom.
  4. W najbliższy czwartek o godz. 18.00 młodzież naszej Parafii przyjmie sakrament bierzmowania z rąk ks. Bp Andrzeja Siemieniewskiego. W środę będzie spowiedź dla tej młodzieży, Rodziców i Świadków bierzmowanych od godz. 16.00.
  5. Nabożeństwo Zmiany Tajemnic Żywego Różańca będzie w przyszłą Niedzielę – 1 maja – o godz. 17.15, połączone ze śpiewem litanii loretańskiej ku czci NMP.
  6. Prasę katolicką prosimy nabywać u Pana kościelnego przy wyjściu.

 

1% dla swojej Parafii:

KRS 0000080096