OGŁOSZENIA PARAFIALNE XIII Niedziela zwykła 26.06.2016

  1. Żegnamy z naszej parafii ks. Jakuba Kasprzyka CM, który będzie pracował już od lipca w Sopocie. Dziękujemy mu za wszelki trud, jaki włożył dla dobra naszej Wspólnoty parafialnej. Do naszej Parafii przybywa nowy ksiądz – Piotr Maćkowiak CM. Powitamy go w przyszłą Niedzielę.
  2. Dziś jeszcze nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa ze śpiewem litanii o godz. 17.30.
  3. W środę – 29 czerwca – przypada Uroczystość Apostołów Piotra i Pawła. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w tym dniu 18.00, a po niej odbędzie się spotkanie Apostolatu Maryjnego w domu parafialnym.
  4. W tym tygodniu wypada I piątek i I sobota lipca. Spowiedź w I piątek popołudniu od 17.30.

W I  piątek Msza św. z udziałem Wspólnoty Agalliasis o godz. 20.00.

W I sobotę lipca o godz. 7.00 Msza św. wynagradzająca NSPJ i Niep. Sercu Maryi, z prośbą o zatwierdzenie w całym Kościele I sobót m-ca oraz o błog. Boże na wieczorną adorację. Również w najbliższą sobotę – 2 lipca – rozpocznie się wieczorna adoracja Pana Jezusa obecnego w Najświętszym Sakramencie. O 20.00 Msza św. Zapraszamy do licznego udziału.

  1. W przyszłą Niedzielę, nabożeństwo Zmiany Tajemnic Żywego Różańca o 17.30.

Również w przyszłą Niedzielę – 03.07.2016 zapraszamy na godz. 19.00 wszystkie Rodziny, które zadeklarowały przyjęcie do swoich domów ludzi młodych z Niemiec w ramach Światowych Dni Młodzieży. Drugie spotkanie dla nieobecnych Rodzin, będzie w czwartek – 07.07.2016 o godz. 19.00.

Bardzo prosimy o obecność przedstawicieli tych Rodzin – bądź w przyszłą niedzielę, bądź w przyszły czwartek.

Przypomnimy jeszcze o tym w następną Niedzielę.

  1. Lektorzy naszej Parafii, rozpoczęli wspólne wakacje z księżmi w Zakopanem. Polecamy ich waszej modlitwie, aby bezpiecznie i szczęśliwe przebiegły te ich parafialne wakacje.
  2. Prasę katolicką prosimy nabywać u pana kościelnego.