OGŁOSZENIA PARAFIALNE XIV Niedziela zwykła 03.07.2016

  1. Witamy dzisiaj w naszej wspólnocie parafialnej nowego księdza-misjonarza – ks. Piotra Maćkowiaka CM. Życzymy dobrych owoców pracy kapłańskiej i misjonarskiej na Oporowie.
  2. Dziś jeszcze nabożeństwo Zmiany Tajemnic Żywego Różańca o godz. 17.30. Również dzisiaj zapraszamy na godz. 19.00 wszystkie Rodziny, które zadeklarowały przyjęcie do swoich domów ludzi młodych z Niemiec w ramach Światowych Dni Młodzieży. Drugie spotkanie dla nieobecnych Rodzin, będzie w czwartek – 07.07.2016 o godz. 19.00.

Bardzo prosimy o obecność przedstawicieli tych Rodzin – bądź dzisiaj, bądź w najbliższy czwartek również o godz. 19.00.

  1. W poniedziałek Msza św. wypominkowa za naszych drogich zmarłych o 18.00. Prosimy wypisać imiona swoich bliskich zmarłych na kartkach.
  2. W I czwartek lipca, przed wieczorną Mszą św. modlić się będziemy za przyczyną św. JPII. Prosimy o wypisanie swoich intencji do księgi wyłożonej na pulpicie przed obrazem świętego papieża.
  3. Już dzisiaj informujemy, iż odpust ku czci Patronki naszej Parafii – św. Anny, przeżywać będziemy w niedzielę 24 lipca. Więcej szczegółów podamy w późniejszym terminie.
  4. Za tydzień II Niedziela miesiąca. Stad niedzielne ofiary składać będziemy na tacę inwestycyjną. Serdecznie dziękujemy już dzisiaj za wszelką okazywaną pomoc w prowadzeniu i utrzymaniu kościoła oraz domu parafialnego.
  5. Na stolikach przy wyjściu zostały wyłożone foldery o szkole biblijnej, która Parafia poprowadzi od października br. Prosimy o zapoznanie się już dzisiaj z tą propozycją i skorzystanie z niej w odpowiednim czasie.
  6. Naszym Drogim Parafianom, życzymy udanych urlopów podczas tegorocznych wakacji; dzieciom i młodzieży bezpiecznych i bardzo radosnych wakacji. Niech Boża Opatrzność prowadzi i strzeże Was, Drodzy Parafianie. SZCZĘŚĆ BOŻE.