OGŁOSZENIA PARAFIALNE XV Niedziela zwykła 10.07.2016

  1. Jutro – w poniedziałek – zapraszamy na spotkanie Rodziców tych ministrantów, którzy wyjeżdżają na wspólne wakacje z ks. Piotrem nad polskie morze do Rewala. Początek spotkania o godz. 19.00 w domu parafialnym.
  2. We wtorek Msza św. w intencji Ojczyzny, Radia Maryja i TV Trwam o godz. 18.00. Następnie odbędzie się spotkanie w domu parafialnym.
  3. W środę kolejne nabożeństwo fatimskie ku czci NMP o godz. 20.00. Zapraszamy do licznego udziału.
  4. Już dzisiaj informujemy, iż odpust ku czci Patronki naszej Parafii – św. Anny, przeżywać będziemy w niedzielę 24 lipca. Uroczysta suma odpustowa będzie o godz. 12.30. Uczestniczyć w niej będą ludzie młodzi z Niemiec w ramach Światowych Dni Młodzieży.

Parafia zaprasza w tym dniu na boisko przy ul. Kadłuba o godz. 15.00. Będzie mini festyn: w programie mecz piłkarski POLSKA-NIEMCY, lody dla wszystkich dzieci, kiełbaski, ciasta i inne atrakcje.

Stowarzyszenie Miłosierdzia będzie rozprowadzało ciasta. Uprzejmie prosimy wszystkie panie naszej Parafii o upieczenie ciast i przekazanie ich Stowarzyszeniu oraz dochodu ze sprzedaży ich na rzecz ludzi biednych w naszej Parafii. Dziękujemy za pomoc.

W tym dniu będziemy gościć także pielgrzymów z Tajwanu udających się na ŚDM do Krakowa, a przybywających z naszym księdzem misjonarzem, biskupem i kapłanami z tamtego rejonu światu. Będą uczestniczyli we Mszy św. o godz. 18.00.

  1. Raz jeszcze dziękujemy za ofiary pieniężna na dzisiejszą tacę inwestycyjną.
  2. Gazety prosimy nabywać u ministrantów przy wyjściu