OGŁOSZENIA PARAFIALNE XX Niedziela zwykła 14.08.2016

  1. Raz jeszcze dziękujemy za ofiary pieniężne na dzisiejszą tacę inwestycyjną.
  2. Jutro – w poniedziałek 15 sierpnia – przypada Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. odprawimy jak w każdą Niedzielę. Ofiary zbierane na tacę w tym dniu, będą przeznaczone na odbudowę i renowację starych kościołów w Archidiecezji Wrocławskiej . Prosimy także przynieść do poświęcenia kwiaty, zioła i pędy zbóż.

Równocześnie przypominamy, iż mamy w tym dniu obowiązek uczestnictwa we Mszy św.

  1. W środę Nowenna ku czci NMP Nieustającej Pomocy o godz. 18.00.
  2. W Roku Jubileuszowym 1050 rocznicy Chrztu Polski, Parafia św. Anny na Oporowie, organizuje Pielgrzymkę do miejsc związanych z początkiem chrześcijaństwa w naszej Ojczyźnie. Pielgrzymka autokarowa odbędzie się w dniach 1 i 2 października br. Szlak pielgrzymki to GNIEZNO, TORUŃ i kilka innych miejsc, które są na szlaku Roku Jubileuszowego. Wyjazd z jednym noclegiem w Toruniu. Koszt tej pielgrzymki to 200 zł. Szczegółowe informacje na jej temat u ks. Andrzeja ( tel.607332020 )
  3. Zachęcamy także do zapoznania się z ciekawą ofertą naszej Parafii jaką będzie tzw. Szkoła Biblijna, organizowana od października tego roku. Szczegóły znajdziemy w folderach wyłożonych na stolikach przy wyjściu. Prosimy o zabieranie ich przez zainteresowane osoby.
  4. Gazety prosimy nabywać u pana kościelnego przy wyjściu.