OGŁOSZENIA PARAFIALNE 34 Niedziela zwykła – 20.11.2016 Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata

  1. Spotkanie Kręgu Biblijnego – jutro – w poniedziałek 21 listopada o godz. 18.30 w domu parafialnym.
  2. We wtorek – 22 listopada – zapraszamy Rodziców dzieci komunijnych wraz z dziećmi do przymiarki strojów komunijnych. Chłopców zapraszamy na godz. 15.00, a dziewczynki na godz. 16.00. Zaprasza ksiądz katecheta Piotr.
  3. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o 18.00. Prosimy o wypisanie na kartkach swoich próśb i podziękowań.
  4. Stowarzyszenie Miłosierdzia św. Wincentego – od przyszłej Niedzieli –27 listopada rozpocznie rozprowadzanie opłatków na stół wigilijny, świec Caritasu, kartek świątecznych, kalendarzy. Będzie także zbierać – jak zawsze w ostatnią Niedzielę miesiąca – datki do puszek na rzecz ubogich w naszej Parafii.
  5. Rodzina chorej Agatki na raka oka, serdecznie dziękuje za pomoc finansową wszystkim naszym Parafianom.

Także Hospicjum dziecięce we Wrocławiu za wszelkie przekazane środki czystości na rzecz chorych dzieci. Składamy staropolskie BÓG ZAPŁAĆ !!!

  1. W przyszłym roku wypada 100 rocznica objawień Matki Bożej w Fatimie w Portugalii. Parafia nasza wraz z biurem podróży PANORAMA, pragnie zorganizować trzydniową pielgrzymkę samolotem w dniach od 19-21 maja 2017. Koszt 1.700 zł. Liczba miejsc jest już ograniczona. Prosimy zainteresowane osoby o pilny kontakt z księdzem proboszczem.
  2. Prasę katolicką oraz książeczki do nabożeństwa prosimy nabywać u pana kościelnego przy wyjściu.