OGŁOSZENIA PARAFIALNE Boże Narodzenie – 25.12.2016

Drodzy Parafianie i wszyscy Goście !!!

         My, Księża Misjonarze św. Wincentego a Paulo, pragniemy w tym jakże radosnym dniu, złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia: pokoju serc, częstszego uśmiechu, dobrego zdrowia i wielu łask od Bożego Syna-Jezusa Chrystusa teraz i w Nowym Roku – Szczęść Wam Boże !!!

Pragniemy bardzo serdecznie podziękować Panom, pomagającym budować i ustawiać szopkę Bożonarodzeniową. Panom, którzy pomagali przy choinkach. Z serca dziękujemy Pani Joli Grabiec za ostateczny wystrój szopki oraz wszelkich dekoracji Bożonarodzeniowych w naszym kościele. Dziękujemy również osobom ze Stowarzyszenia Miłosierdzia św. Wincentego a Paulo, za pomoc w rozprowadzaniu świec Caritasu, opłatków, kartek świątecznych. Dziękujemy Pani Krysi sprzątającej ten kościół na Święta. Dziękuję Panu kościelnemu, Panu organiście, dzieciom śpiewającym i grającym kolędy przed Pasterką i Chórowi naszej Parafii „JESTEM”.

Wszystkim wyrażamy serdeczne  Bóg zapłać !!!


Jutro drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia. Msze  św. będą jak w każdą Niedzielę – czyli o 7.30; 9.30; 10.30 w Domu Pomocy Społecznej przy ul. Karmelkowej; o 11.00, 12.30 i 18.00.

Jutro, ofiary na tacę będą przeznaczone na katolickie uczelnie w naszej Ojczyźnie.

Od środy – 28 XII – rozpoczniemy Wizytę Duszpasterską  czyli Kolędę. Plan jej w całości jest podany na stronie internetowej Parafii oraz na kartkach przy wyjściu. Kolęda w tygodniu zaczynać się będzie od godz. 16.00; w soboty do południa od godz. 9.00 i popołudniu od 15.00. W Niedzielę również od 15.00.

Prosimy, aby w domach na stołach był przygotowany biały obrus a na nim krzyż, świece, woda święcona – którą można zabierać z przedsionka kościoła.

Przypominamy, iż przez cały czas trwania Kolędy od poniedziałku do piątku nie będzie wieczornej Mszy świętej o godz. 18.00.

PRZYPOMINAMY PLAN KOLĘDY NA NAJBLIŻSZE DNI:

  • w środę – 12.2016 – od 16.00 – ul. Petrażyckiego.
  • w czwartek – 12.2016 – od 16.00 – ul. Harcerska, Jordanowska, Skarbka.
  • w piątek – 12.2016 – od 16.00 – ul. Śniegockiego, Dzierżonia, Ślązaka, Adamieckiego, Taszyckiego

         Prosimy nowe Rodziny w naszej Parafii, nowych mieszkańców Oporowa, o zapisywanie się w zakrystii na wizytę duszpasterską – KOLĘDĘ – tak, aby nikogo w nowo wybudowanych domach czy blokach nie pominęli księża.