7 NIEDZIELA ZWYKŁA – 19.02.2017

  1. W środę Nowenna ku czci NMP Nieustającej Pomocy. Prosimy o wypisanie swoich próśb do Matki Bożej.
  2. Wrocławskie Biuro podróży PANORAMA proponuje naszym parafianom ciekawą pielgrzymkę do Włoch. W programie zwiedzanie miejsca życia św. Ojca Pio, św. Rity, a także nawiedzenie grobu papieża Polaka w Bazylice św. Piotra. Więcej szczegółów znajdziemy na plakacie przed kościołem.
  3. Za tydzień – w ostatnią niedzielę miesiąca – Stowarzyszenie Miłosierdzia zbierać będzie wolne datki do puszek na rzecz pomocy ubogim w naszej Parafii. Już dzisiaj serdecznie dziękują za pomoc takim osobom.
  4. Prasę katolicką prosimy nabywać u pana kościelnego przy wyjściu.

1% dla swojej Parafii

Wystarczy w odpowiedniej rubryce zeznania podatkowego PIT wpisać numer KRS :

0000080096