OGŁOSZENIA PARAFIALNE I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 05.03.2017

  1. Nabożeństwa wielkopostne odprawiamy : w piątki Droga Krzyżowa dla dzieci o godz. 17.00, a dla młodzieży i dorosłych o 18.30 po Mszy św. wieczornej. W Niedziele Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 17.15. Dzisiaj także Zmiana Tajemnic Żywego Różańca o godz. 17.15.
  1. W poniedziałek Msza św. wypominkowa za naszych drogich zmarłych o godz. 00. Prosimy wypisać imiona zmarłych na kartkach.
  1. W środę zapraszamy na Nowennę ku czci NMP Nieustającej Pomocy o 00. Po Nowennie odbędzie się spotkanie Koła Misyjnego w domu parafialnym.
  1. Spotkanie Rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. odbędzie się w tym tygodniu w dwóch terminach: 1 termin to wtorek – 7 III o godz. 19.30 i 2 termin to czwartek – 9 III o godz. 19.30. Oba spotkania odbędą się w domu parafialnym. Prosimy wszystkich Rodziców tych dzieci o obecność na tych ważnych spotkaniach.
  1. Informujemy, iż Parafia otrzymała rachunek za gaz za ogrzewanie kościoła i domu parafialnego na kwotę 5.600 zł. Prosimy o wsparcie finansowe na zapłacenie tego rachunku w przyszłą Niedzielę w ramach tacy inwestycyjnej.

Również w przyszłą Niedzielę w całej Polsce zbierane będą ofiary do puszek na rzecz pomocy misjom i misjonarzom na całym świecie.

  1. Rekolekcje wielkopostne odprawimy dla naszej Parafii w 5 tygodniu Wielkiego Postu tj. od 1 do 5 kwietnia br. Poprowadzi je misjonarz z Krakowa – Jacek Kuziel CM.
  1. Prasę katolicką prosimy nabywać u pana kościelnego przy wyjściu.

Podaruj 1% swojej Parafii

Wystarczy w odpowiedniej rubryce zeznania podatkowego PIT wpisać numer KRS :

0000080096