OGŁOSZENIA PARAFIALNE II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 12.03.2017

 1. Raz jeszcze dziękujemy za dzisiejsze ofiary pieniężne na tacę na zapłacenie rachunku za gaz za ogrzewanie kościoła i domu parafialnego.
 1. Nabożeństwa wielkopostne odprawiamy : w piątki Droga Krzyżowa dla dzieci o godz. 17.00, a dla młodzieży i dorosłych o 18.30 po Mszy św. wieczornej. W Niedziele Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 17.15.
 1. We wtorek Msza św. w int. Ojczyzny, Radia Maryja i TV Trwam o godz. 00. Następnie zapraszamy na spotkanie Koło Przyjaciół Radia Maryja do domu parafialnego.
 1. W środę zapraszamy na Nowennę ku czci NMP Nieustającej Pomocy o 18.00.
 1. Dzisiaj w całej Polsce w kosciołach zbierane są ofiary do puszek na rzecz misji i misjonarzy na całym świecie. Dziękujemy za wsparcie finansowe tego dzieła.
 1. Rekolekcje wielkopostne odprawimy dla naszej Parafii w 5 tygodniu Wielkiego Postu tj. od 1 do 5 kwietnia br.
 1. Baranki z cukru, świece paschalne na stół wielkanocny, kartki świąteczne można już od dzisiaj nabywać pod chórem u osób ze Stowarzyszenia Miłosierdzia św. Wincentego a Paulo. Zapraszamy.
 1. Młode małżeństwa z dziećmi zapraszamy na pierwsze spotkanie w najbliższą sobotę – 18 marca o godz. 17.00 do domu parafialnego. Zachęcamy młodych małżonków do zaangażowania się w kolejne koło działające przy naszej Parafii.
 1. Za zgodą ks. Arcybiskupa Józefa Kupnego, w przyszłą Niedzielę, wrocławskie Hospicjum będzie zbierać ofiary do puszek po Mszach św. na rzecz pomocy swoim podopiecznym.
 1. Prasę katolicką prosimy nabywać u pana kościelnego przy wyjściu.
 1. OGŁOSZENIE SPOŁECZNE:

Podaruj 1% swojej Parafii

Wystarczy w odpowiedniej rubryce zeznania podatkowego PIT wpisać numer KRS :

0000080096