OGŁOSZENIA PARAFIALNE WIELKANOC – 16.04.2015

 1. Drodzy Parafianie i Goście !!! W największą Uroczystość dla chrześcijan, przyjmijcie od nas – Księży Misjonarzy – najserdeczniejsze życzenia aby zmartwychwstały Pan i Zbawiciel opromieniał swoją łaską i błogosławieństwem każdą chwilę życia i by udzielał zdrowia i wszelkich potrzebnych darów.
 2. Jutro II Dzień Świąt. Msze św. jak w każdą Niedzielę: o 7.30, 9.30, 11.00, 12.30 i 18.00. Taca w tym dniu jest przeznaczona na katolickie uczelnie w Polsce.
 3. Bardzo serdecznie dziękujemy Wam wszystkim za wspólnie przeżycie Wielkiego Tygodnia – Triduum Paschalnego. Dziękujemy za ofiary pieniężne na utrzymanie kościoła, za ofiary na kwiaty i dekoracje Bożego Grobu i Ciemnicy. Dziękujemy Pani Jolancie Grabiec za wykonane dekoracje w kościele, przygotowanie ołtarzy. Dziękujemy Pani Krysi za dokładne posprzątanie kościoła; Panu kościelnemu za wszelkie wykonane prace. Dziękujemy panu organiście, chórowi JESTEM za oprawę muzyczną i piękne śpiewy. Ministrantom i lektorom za piękne asysty. Kapłanom za trud spowiedzi i poprowadzenie liturgii.
 4. Nowenna przed Uroczystością Miłosierdzia Bożego trwa codziennie przed Mszą św. o godz. 7.00.
 5. Jest dużo wolnych intencji mszalnych w tym tygodniu. Zachęcamy do zmawiania Mszy św. w różnych swoich potrzebach.
 6. W piątek 21.04 br. o godz. 19.00 zapraszamy Parafian na tzw. Wieczór Chwały z modlitwą o uzdrowienie. Modlitwę poprowadzi Pan Michał Świderski – lider katolickiej wspólnoty w Gliwicach, gdzie mają miejsce liczne uzdrowienia fizyczne i duchowe. Całość poprowadzi Wspólnota Agalliasis.
 7. W sobotę – 22 kwietnia – o 19.15 rozpoczniemy czuwanie przed Uroczystością Miłosierdzia Bożego. Msza św. będzie o 20.30 i potem zaśpiewamy Apel Jasnogórski.

Cały program poprowadzi grupa parafialna Czciciele Miłosierdzia Bożego. Serdecznie zapraszamy.

 1. Poświecenie motocykli będzie w sobotę 22.04. o godz. 19.00, a pielgrzymka motocyklowa do Wambierzyc odbędzie się w niedzielę Miłosierdzia Bożego –  23.04.br. Zbiórka przed kościołem o godz. 8.00 rano.
 2. W przyszłą Niedzielę – 23 kwietnia – jako Niedzielę Miłosierdzia Bożego – o godz. 15.00 zostanie odprawione specjalne nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. Zapraszamy wszystkich Parafian.

Wydrukowany artykuł o Niedzieli Miłosierdzia Bożego, został wyłożony na stoliku przy wyjściu z kościoła. Prosimy go zabrać do swoich domów.

 1. Zapraszamy na FORUM CHARYZMATYCZNEz okazji jubileuszu 50-lecia Odnowy Charyzmatycznej w Kościele Katolickim „JEZUS UZDRAWIA CIEBIE DZISIAJ”,które odbędzie się w dniach5 – 6 maja 2017 w Centrum Konferencyjnym „Terminal Hotel” ul. Rakietowa 33, Wrocław (Muchobór Wielki).  Szczegóły na plakatach.
 2. Prasę katolicką prosimy nabyć u Pana kościelnego przy wyjściu.