OGŁOSZENIA PARAFIALNE Niedziela Zesłania Ducha Świętego – 04.06.2017

  1. Gościmy dzisiaj młodzież studencką z Krakowa, która zbiera wolne datki do puszek na rzecz pomocy misji i misjonarzom w krajach misyjnych. Składają Wam serdeczne podziękowania za okazaną pomoc.
  2. Nabożeństwo Zmiany Tajemnic Żywego Różańca, połączone ze śpiewem litanii ku czci NSPJ odprawimy dzisiaj o godz. 17.15. W tygodniu nabożeństwo czerwcowe o 18.30 po wieczornej Mszy św.
  3. W poniedziałek Msza św. wypominkowa za naszych drogich zmarłych o 18.00. Prosimy wypisać imiona swoich bliskich zmarłych na kartkach.
  4. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Prosimy o wypisanie swoich intencji również na kartkach.

W środę także gościć będziemy nowo wyświęconego misjonarza – ks. Pawła liszczaka CM, który odprawi Mszę św. prymicyjną i udzieli nam specjalnego błogosławieństwa. Zachęcamy Parafian do licznego udziału w tym pięknym wydarzeniu w naszej Parafii.

  1. Jest dużo wolnych intencji mszalnych w tym tygodniu. Zachęcamy do zamawiania Mszy św. w różnych swoich potrzebach.
  2. W przyszłą – II Niedzielę miesiąca – ofiary na tacę zbierać będziemy na inwestycje z przeznaczeniem na zapłacenie rachunku za instalację monitoringu kościoła i alarmu.
  3. Uprzejmie prosimy o przynoszenie do zakrystii płatków kwiatów na Uroczystość Bożego Ciała. Zapraszamy także małe dziewczynki z Rodzicami do sypania kwiatów podczas tej Uroczystości. Próba sypania kwiatków odbędzie się w czwartek08.06.2017 o godz. 19.00 przed kościołem.
  4. Prasę katolicką prosimy nabywać u Pana kościelnego przy wyjściu.