OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXI Niedziela zwykła 27.08.2017

  1. W środę zapraszamy o 18.00 na Nowennę do MB Nieustającej Pomocy. Prosimy o wypisanie na kartkach swoich próśb do Matki Bożej.
  2. W piątek – 1 września – przypada kolejna rocznica wybuchu II wojny światowej. Pamiętajmy w osobistej modlitwie o poległych żołnierzach i tych wszystkich, dzięki którym żyjemy w wolnej Polsce.
  3. Mszę św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego, odprawimy w piątek o godz. 8.00 dla Szkoły Podstawowej nr. 15 i Gimnazjum nr. 40. Zapraszamy do modlitwy uczniów, rodziców i nauczycieli.
  4. W tym tygodniu przypada I piątek i I sobota września. W I piątek spowiedź dla dzieci od 16.00. O 16.30 Msza św. dla nich. Spowiedź dla dorosłych rano o 7.00 i popołudniu od 17.30.

Chorych naszej Parafii, odwiedzą księża z Najświętszym Sakramentem w piątek od 9.00.

Również w piątek o 20.00 będzie Msza św. z udziałem wspólnoty Agalliasis. Zapraszamy.

  1. W I sobotę września o godz. 7.00 Msza św. wynagradzająca NSPJ i Niep. Sercu Maryi, z prośbą o zatwierdzenie w całym Kościele I sobót m-ca oraz o błog. Boże na wieczorną adorację. Także w najbliższą sobotę – 3 września – rozpocznie się wieczorna adoracja Pana Jezusa obecnego w Najświętszym Sakramencie od 19.00. Zapraszamy do licznego udziału.
  2. W przyszłą niedzielę – 3 września – na Mszy św. dziecięcej o 11.00, będziemy świecić tornistry i wszelkie przybory szkolne dla dzieci naszej Parafii. Prosimy Rodziców o dopilnowanie, aby wszystkie dzieci przyniosły ze sobą wszelkie przybory szkolne. Będą nagrody dla dzieci.
  3. Również w przyszłą niedzielę – 3 września – odprawimy Nabożeństwo Zmiany Tajemnic Żywego Różańca o godz. 17.15.
  4. Prasę katolicką prosimy nabywać u pana kościelnego przy wyjściu.