OGŁOSZENIA PARAFIALNE 26 Niedziela zwykła 01.10.2017

  1. Nabożeństwo Zmiany Tajemnic Żywego Różańca dzisiaj o godz. 17.15.

Różaniec przez cały październik będzie: dla dzieci od poniedziałku do piątku o godz.17.15, a dla młodzieży i dorosłych po wieczornej Mszy św. o 18.30.

  1. W poniedziałek zapraszamy na Mszę św. wypominkową za naszych drogich zmarłych o godz. 18.00. Prosimy o wypisanie na kartkach imion swoich zmarłych, które następnie odczytamy przed tą Mszą św.
  2. W środę zapraszamy o 18.00 na Nowennę do MB Nieustającej Pomocy. Prosimy o wypisanie na kartkach swoich próśb do Maryi.
  3. Stowarzyszenie Miłosierdzia spotka się w czwartek – 5 października – o godz. 19.00 w domu parafialnym.
  4. Młodzież klas 3 Gimnazjum czyli grupa starsza, przygotowująca się do bierzmowania spotka się w czwartek – 5 października – o godz. 18.00. Natomiast młodzież klas 7-ch spotka się 12 października – o 18.00.

Przypominamy młodzieży naszej Parafii, iż może się zgłaszać jako kandydaci do bierzmowania do ks. Piotra, mimo, iż są z różnych szkół Wrocławia. Nabór trwa do końca października.

  1. Chorych odwiedzą księża z Najświętszym Sakramentem w I piątek października od godz. 9.00. W I piątek spowiedź św. rano o godz. 7.00. Popołudniu dla dzieci od godz. 16.00. O 16.30 Msza św. dla nich połączona z Różańcem. Spowiedź popołudniowa dla młodzieży i dorosłych od godz. 17.30.

Msza św. z udziałem Wspólnoty Agalliasis będzie w tym dniu o 20.00.

  1. W I sobotę października o godz. 7.00 Msza św. wynagradzająca NSPJ i Niep. Sercu Maryi, z prośbą o zatwierdzenie w całym Kościele I-ch sobót m-ca oraz o błog. Boże na wieczorną adorację. Również w najbliższą sobotę – 7 października – o 19.00 rozpocznie się wieczorna adoracja Pana Jezusa obecnego w Najświętszym Sakramencie. Będziemy odmawiać 4 części Różańca z racji akcji Różaniec do granic kraju. Wyjątkowo w tym dniu Msza św. będzie także o godz. 21.00. Zapraszamy do licznego udziału.
  2. Są w tym tygodniu wolne intencje mszalne. Zachęcamy i zapraszamy do zamawiania Mszy św. w swoich różnych sprawach.
  3. Za tydzień druga Niedziela miesiąca. Ofiary na tacę będą przeznaczone na spłatę raty za malowanie ogrodzenia wokół kościoła.

Do puszek zaś w całej Polsce zbierane będą datki na rzecz dzieła papieskiego czyli utalentowanej młodzieży z ubogich Rodzin.

  1. Prasa katolicka do nabycia u pana kościelnego przy wyjściu.