OGŁOSZENIA PARAFIALNE 33 Niedziela zwykła – 19.11.2017

  1. W środę o godz. 11.00 odbędzie się w naszym kościele Msza św. Pogrzebowa śp. Lucjana Nawrockiego – taty naszego misjonarza – ks. Artura Kidonia CM. Sama już ceremonia pogrzebowa na cmentarzu grabiszyńskim o godz. 13.00. Polecamy Waszym modlitwom zmarłego ojca kapłana.
  2. W środę także zapraszamy o 18.00 na Nowennę do MB Nieustającej Pomocy. Prosimy o wypisanie na kartkach swoich próśb do Maryi.
  3. Jest w tym tygodniu bardzo dużo wolnych intencji mszalnych. Zachęcamy i zapraszamy do zamawiania Mszy św. w swoich różnych sprawach.

Prosimy także rezerwować sobie już Msze św. na przyszły 2018 rok.

  1. Przypominamy młodzieży klas 7-ych o spotkaniu przygotowującym do sakramentu bierzmowania w najbliższy czwartek o 18.00 na Mszy św.
  2. W przyszłą Niedzielę przypada Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. W tym dniu do puszek zbierane będą ofiary na rzecz ubogich w naszej Parafii przez Stowarzyszenie Miłosierdzia św. Wincentego i rozbudowę oraz budowę nowych świątyń w Archidiecezji Wrocławskiej.
  3. W bocznej kaplicy są już do nabycia poświęcone opłatki, świece Caritasu na stół wigilijny, kartki świąteczne, ciekawa książka ks. Rakocego, prowadzącego szkołę biblijną oraz piękne kalendarze. Zachęcamy do ich nabywania.
  4. Zgodnie z zapowiedzią – po Mszach – będzie dziś można wesprzeć finansowo misje Zgromadzenia Księży Misjonarzy na Wschodzie: na Ukrainie i w Kazachstanie. Ofiary wrzucamy do puszek u ministrantów przy wyjściu.
  5. Prasę katolicką prosimy nabywać u pana kościelnego przy wyjściu.