OGŁOSZENIA PARAFIALNE Boże Narodzenie – 25.12.2017

 

Drodzy Parafianie i wszyscy Goście !!!

My, Księża Misjonarze św. Wincentego a Paulo, pragniemy w tym jakże radosnym dniu, złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia. Niech waszym udziałem stanie się wszelkie dobro i wszelkie ludzkie szczęście. Niech Bóg w osobie Jezusa Chrystusa pomnoży naszą wiarę. Niech darzy zdrowiem. Bądźmy więcej uśmiechnięci, bądźmy bardziej dla siebie serdeczni i doznajmy wszyscy jeszcze większej serdeczności od innych. Niech Boży Syn wszystkich Was błogosławi i strzeże w swej Boskiej Opatrzności teraz i przez cały Nowy Rok. Szczęść Wam Boże !!!

Pragniemy bardzo serdecznie podziękować Panom, pomagającym ustawiać szopkę. Z serca dziękujemy Pani Joli Grabiec za wszelkie dekoracje Bożonarodzeniowe w naszym kościele. Dziękujemy również osobom ze Stowarzyszenia Miłosierdzia św. Wincentego     a Paulo za pomoc w rozprowadzaniu świec Caritasu, opłatków, kartek świątecznych. Dziękujemy Pani Krysi sprzątającej ten kościół na Święta. Dziękuję Panu kościelnemu, Panu Organiście. Wszystkim wyrażamy serdeczne  Bóg zapłać !!!

Jutro drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia. Msze jak w każdą Niedzielę – czyli o 7.30; 9.30; 10.30 w Domu Pomocy Społecznej przy ul. Karmelkowej; o 11.00, 12.30 i 18.00.

Jutro, ofiary na tacę będą przeznaczone na katolickie uczelnie w naszej Ojczyźnie.

Od czwartku – 28 XII – rozpoczniemy Wizytę Duszpasterską  czyli Kolędę. Plan jej w całości jest podany na stronie internetowej Parafii i umieszczony w gablotach. Kolęda w tygodniu zaczynać się będzie od godz. 16.00; w soboty do południa od godz. 9.00 i popołudniu od 15.00. W Niedzielę i Święto Trzech Króli od 15.00.

Prosimy, aby w domach na stołach był przygotowany krzyż, świece, woda święcona – którą będzie można zabierać z przedsionka kościoła.

Prosimy nowe Rodziny w naszej Parafii, nowych mieszkańców Oporowa, o zapisywanie się także w zakrystii na wizytę duszpasterską – KOLĘDĘ – tak, aby nikogo w nowo wybudowanych domach czy blokach nie pominęli księża.

Raz jeszcze serdecznie zapraszamy wszystkie małżeństwa , które w tym roku obchodziły okrągły jubileusz swego małżeństwa tzn.5-10-15-25-30-40-50  i więcej na Mszę św. w Niedzielę Świętej Rodziny – 31 XII – o godz. 12.30. Po mszy św. odbędzie się spotkanie w Domu Parafialnym. Prosimy zapisywać się w zakrystii.

 

Plan Kolędy na najbliższe dni:

  • 12.2017 r. – czwartek – ul. Harcerska, Jordanowska, Skarbka
  • 12.2017 r. – piątek – ul. Śniegockiego, Dzierżonia, Ślązaka, Adamieckiego, Taszyckiego
  • 01.2017 r. – sobota – do południa – ul. Karmelkowa

       po południu – ul. Petrażyckiego