Ogłoszenia Parafialne: Niedziela Miłosierdzia Bożego 08.04.2018

  1. Raz jeszcze dziękujemy za dzisiejsze ofiary na tacę inwestycyjną z przeznaczeniem na zapłacenie rachunku za gaz za ogrzewanie kościoła i domu parafialnego w kwocie 6.200 zł.
  2. W dzisiejszą Niedzielę Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00 zostanie odprawione specjalne nabożeństwo z Koronką do Miłosierdzia Bożego i Zmianą Tajemnic Żywego Różańca. Zapraszamy do licznego udziału wszystkich Parafian.
  3. Spotkanie Kręgu Biblijnego odbędzie się w poniedziałek po Mszy św. wieczornej ok. 18.30 w domu parafialnym. Zapraszamy.
  4. Koło Przyjaciół Radia Maryja spotka się we wtorek po wieczornej Mszy św. w intencji Ojczyzny, Radia Maryja i TV Trwam.
  5. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o 00.
  6. Poświęcenie motocykli będzie w tym roku połączone z pielgrzymką do MB Dobrej Rady w Sulistrowiczkach w sobotę 04.2018. Zbiórka motocyklistów przed kościołem w sobotę o godz. 10.00. Prosimy kontaktować się z ks. Edwardem.
  7. Za tydzień w Niedzielę gościć będziemy misjonarza – Jacka Piotrowskiego CM, który wygłosi kazania i opowie o powołaniach do służby w Kościele. Natomiast w Niedzielę 22 kwietnia gościć będziemy dobrze Wam znanego misjonarza – ks. Jakuba Hilera CM. Opowie na żywo o swojej pracy na misji w Beninie. Będzie też możliwość spotkania bardziej osobistego z tym misjonarzem w domu parafialnym – po obiedzie.
  8. Ze stolików przy wyjściu można zabierać najnowszy biuletyn oporowski.
  9. Prasę katolicką prosimy nabyć u Pana kościelnego przy wyjściu.

1% dla swojej Parafii: 

KRS 0000080096