Ogłoszenia Parafialne: 9 Niedziela zwykła – 03.06.2018

  1. Zapraszamy dzisiaj o g. 16.00 na koncert kleryków naszego misjonarskiego Seminarium z Krakowa. Chciejmy przyjść i posłuchać jak grają młodzi ludzie w sutannach. Koncert ten będzie na placu przy kościele.
  2. Dzisiaj jeszcze zapraszamy także na nabożeństwo Zmiany Tajemnic Żywego Różańca i czerwcowe ku czci NSPJ o godz. 17.15. Będzie także procesja wokół kościoła w ramach oktawy Bożego Ciała.

Zapraszamy Parafian do brania udziału w procesji z Najświętszym Sakramentem w tygodniu w wokół naszego kościoła.

  1. W poniedziałek Msza św. wypominkowa za naszych drogich zmarłych o g. 18.00. Wypiszmy imiona zmarłych, które odczytamy przed tą Mszą św. Po procesji i nabożeństwie czerwcowym spotkanie Kręgu Biblijnego w domu parafialnym ok. 19.00.
  2. Stowarzyszenie Miłosierdzia spotka się w czwartek po Mszy św. ok. 19.00 w domu parafialnym.
  3. W piątek wypada Uroczystość NSPJ. Można w tym dniu zyskać odpust zupełny, jeśli weźmiemy udział w nabożeństwie ku czci NSPJ o godz. 18.30.

Z racji tej uroczystości w tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

  1. Dzisiaj w całej Polsce zbierane są przy kościołach ofiary do puszek na rzecz utalentowanej młodzieży z ubogich Rodzin oraz na dokończenie prac przy budowie Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie. Wszystko w ramach dnia dziękczynienia.
  2. Jest dużo wolnych intencji mszalnych w tym tygodniu. Zachęcamy do zamawiania Mszy św. w różnych swoich potrzebach.
  3. Za tydzień II Niedziela miesiąca. Ofiary na tacę przeznaczamy na inwestycje w Parafii.