Ogłoszenia Parafialne: I Niedziela Adwentu – 02.12.2018

  1. Nabożeństwo Zmiany Tajemnic Żywego Różańca odprawimy dzisiaj o godz.17.15.
  2. Stowarzyszenie Miłosierdzia spotka się dzisiaj po Mszy św. wieczornej w domu parafialnym. Grupa ta organizuje wspólną Wigilię dla ubogich naszej Parafii w dniu 15 grudnia o godz.15.30 w domu parafialnym. Serdecznie zapraszają takie osoby na tą Wigilię.
  3. Roraty dla dzieci i dorosłych odprawiać będziemy od poniedziałku do piątku o 18.00. Prosimy wszystkie dzieci o przynoszenie ze sobą lampionów na Roraty. Prosimy także Rodziców o dopilnowanie i ewentualną pomoc w wykonaniu lampionów dla swoich dzieci, a także przysyłanie dzieci na to piękne adwentowe nabożeństwo.
  4. Chorych odwiedzą księża z Najświętszym Sakramentem w I piątek października od godz. 9.00. W I piątek spowiedź św. rano o godz. 7.00. Popołudniu dla dzieci od godz. 16.00. O 16.30 Msza św. dla nich połączona z Roratami. Spowiedź popołudniowa dla młodzieży i dorosłych od godz. 17.30. Msza św. z udziałem Wspólnoty Agalliasis będzie w tym dniu o 20.00.
  5. W sobotę – 8 grudnia – przypada Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. O godz.12.00 odprawimy Nabożeństwo w tzw. Godzinie Łaski przed Najświętszym Sakramentem. Więcej informacji znajdziemy w broszurach na stolikach przy wyjściu.
  6. W bocznej kaplicy są do nabycia poświęcone opłatki, świece Caritasu na stół wigilijny, kartki świąteczne, kalendarze misyjne, pierniki na choinkę oraz książeczki do nabożeństwa. Zachęcamy do ich nabywania.
  7. Rekolekcje adwentowe odprawimy dla całej naszej Parafii od 16 grudnia czyli od III Niedzieli Adwentu. Poprowadzi je w tym roku – ks. dr Przemysław NOWAKOWSKI CM. Chciejmy z nich skorzystać i przygotować nasze serca, sumienia do pięknego przeżycia Świąt Bożego Narodzenia. Plan rekolekcji i wizyty duszpasterskiej KOLEDY podamy w przyszłą Niedzielę.
  8. Za tydzień w 2 Niedzielę miesiąca. Ofiary na tacę przeznaczamy na zapłacenie rachunku za gaz za ogrzewanie kościoła i domu parafialnego.
  9. Uprzejmie prosimy o wolne datki na zakup choinek i wszelkiej dekoracji Świąt Bożego Narodzenia dla wystroju naszego kościoła. Ofiary pieniężne można wrzucać do skarbon przy wyjściu. Serdecznie dziękujemy.