Ogłoszenia Parafialne: 7 Niedziela Zwykła – 24.02.2019

 1. W środę zapraszamy na Nowennę ku czci NMP Nieustającej Pomocy. Prosimy o wypisanie swoich próśb do Matki Bożej również na kartkach. Po Nowennie spotkanie Apostolatu Maryjnego w domu parafialnym.
 2. W I piątek marca spowiedź dla dzieci od 16.00. O 16.30 Msza św. dla nich. Spowiedź dla dorosłych rano o 7.00 i popołudniu od 17.30.
  Chorych naszej Parafii odwiedzą księża z Najświętszym Sakramentem w I piątek od 9.00.
  Msza św. z udziałem Wspólnoty Agalliasis będzie w piątek o godz. 20.00.
 3. W I sobotę marca o godz. 7.00 Msza św. wynagradzająca NSPJ i Niep. Sercu Maryi, z prośbą o zatwierdzenie w całym Kościele I sobót m-ca oraz o błog. Boże na wieczorną adorację. Także w najbliższą sobotę – 2 marca – rozpocznie się adoracja Pana Jezusa obecnego w Najświętszym Sakramencie od 19.00. Zapraszamy !!!
 4. Po dzisiejszych Mszach św. można wesprzeć wolnymi datkami ubogich w naszej Parafii. Ofiary do puszek zbiera Stowarzyszenie Miłosierdzia św. Wincentego.
 5. Nabożeństwo Zmiany Tajemnic Żywego Różańca odprawimy w przyszłą Niedzielę
 6. 3 marcao godz. 17.15.
 7. Na stronie internetowej Parafii św. Anny i na kartkach wyłożonych na stolikach przy wyjściu, które można zabrać do domów, została podana informacja o możliwości ofiarowania Parafii swojego 1% w rozliczeniu podatkowym z Urzędem Skarbowym i przekazania go poprzez Organizację Pożytku Publicznego – Fundację wspierającą wrocławskie Parafie. Prosimy Was o wsparcie swojej Parafii również i w ten sposób.
 8. Prasa katolicka do nabycia u pana kościelnego przy wyjściu.
 9. Do wieczności odeszli z naszej Parafii:
  śp. Jan Chabelski i śp. Kazimiera Malczewska   

 

1% dla swej Parafii
KRS 0000080096