Ogłoszenia Parafialne: III Niedziela Wielkiego Postu – 24.03.2019

 1. Program rekolekcji wielkopostnych wraz z programem Triduum Paschalnego został udostępniony na kartkach wyłożonych na stolikach przy wyjściu z kościoła. Jest także umieszczony na stronie internetowej Parafii.
 2. Jutro – w dzień Zwiastowania NMP – przypada Dzień Świętości Życia. Zachęcamy Parafian do włączenia się w akcję Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Więcej informacji znajdziemy w gablotach przed kościołem.
 3. W poniedziałek także zapraszamy na spotkanie Rodziców dzieci I Komunijnych z Piotrem. Początek spotkania o godz. 19.30 w domu parafialnym.
 4. W piątki zapraszamy na Drogę Krzyżową: dla dzieci o godz. 17:00; dla młodzieży i dorosłych o 18.30 po Mszy św.
  Gorzkie Żale odprawiamy w Niedziele Wielkiego Postu o godz. 17.15.
  Warto także w Wielkim Poście przeżyć miejską Drogę Krzyżową. W przedsionku jest  informacja na ten temat.
 5. W sobotę – 30 marca br. – odbędzie się wizytacja naszej Parafii przez ks. Biskupa Andrzeja Siemieniewskiego. Ks. Biskup odwiedzi także Dom Pomocy Społecznej przy Karmelkowej, a o godz. 18.00 udzieli sakramentu Bierzmowania młodzieży naszej Parafii. Prosimy Parafian o udostępnienie wolnych ławek dla młodzieży, ich Rodziców i świadków. Zachęcamy do przyjścia na Msze niedzielną już w samą Niedzielę.
 6. Przy wyjściu pod chórem Panie ze Stowarzyszenia Miłosierdzia rozprowadzają baranki wielkanocne, kartki wielkanocne, książeczki do nabożeństwa z większymi literami oraz kalendarze. Dochód przeznaczony jest na Caritas Wrocławia.
 7. Już dzisiaj zapraszamy motocyklistów na pielgrzymkę do Sanktuarium Matki Bożej Dobrej Rady do Sulistrowiczek. Tam zostanie odprawiona Msza św. i poświęcenie motocykli. Zbiórka przed naszym kościołem 13 kwietnia o godz. 9.00.
 8. Prasa katolicka do nabycia przy wyjściu u pana kościelnego.

Numer KRS : 0000080096