Ogłoszenia Parafialne: 27 Niedziela zwykła – 6.10.2019r.

  1. Jeszcze dzisiaj zapraszamy na Nabożeństwo Zmiany Tajemnic Żywego Różańca o godz. 17.15.
  2. W poniedziałek zapraszamy na Mszę św. wypominkową za drogich zmarłych o godz. 18.00. Prosimy o wypisanie na kartkach imion swoich zmarłych, które następnie odczytamy przed tą Mszą św.
  3. We wtorek Msza św. w intencji Ojczyzny, Radia Maryja i TV Trwam o 18.00. Po Mszy wieczornej spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja i TV Trwam w domu parafialnym.
  4. W środę zapraszamy o 18.00 na Nowennę do MB Nieustającej Pomocy. Prosimy o wypisanie na kartkach swoich próśb do Matki Bożej.
  5. W piątek nasza parafia przeżywać będzie 5 rocz. konsekracji naszego kościoła. O godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji ofiarodawców i budowniczych naszego kościoła – żywych i zmarłych.
  6. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe ku czci NMP. Różaniec dla dzieci jest od poniedziałku do piątku o godz. 17.15; dla młodzieży i dorosłych o 18.30. W Niedzielę o 17.15.
  7. W przyszłą Niedziele ofiary na tacę będą przeznaczone na inwestycje w naszej Parafii.
   Także w tym dniu do puszek w całej Polsce zbierane będą wolne datki w ramach kolejnego już Dnia Papieskiego na rzecz stypendiów dla utalentowanej-ubogiej młodzieży z polskich Rodzin.
  8. Można już zabierać kartki na listopadowe wypominki za naszych drogich zmarłych, które są wyłożone na stolikach. Prosimy wypisywać imiona swoich zmarłych czytelnie i wrzucać te kartki do skarbon przy wyjściu.
  9. Prasę katolicką prosimy nabywać u pana kościelnego przy wyjściu.
  10. W minionym tygodniu do wieczności odeszła z naszej Parafii śp. Bronisława Jusiel ….