Ogłoszenia Parafialne: 32 Niedziela zwykła – 10.11.2019

  1. Dzisiaj jeszcze zapraszamy na Nabożeństwo Wypominkowe za naszych drogich zmarłych o godz. 17.15.
  2. We wtorek Msza św. w intencji Ojczyzny, Radia Maryja i TV Trwam o 18.00. Po Mszy wieczornej spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja i TV Trwam w domu parafialnym.
  3. W środę zapraszamy o 18.00 na Nowennę do MB Nieustającej Pomocy. Prosimy o wypisanie na kartkach swoich próśb do Matki Bożej.
  4. Raz jeszcze dziękujemy za dzisiejsze ofiary na tacę inwestycyjną oraz za wszelkie wpłaty na konto Parafii.
  5. Nasza Parafia pragnie zorganizować pielgrzymkę do Ziemi Świętej w przyszłym roku – pod koniec marca 2020. Będzie to czas Wielkiego Postu i możliwość zobaczenia na własne oczy miejsc związanych z życiem Pana Jezusa i historią naszego zbawienia. Bliższe informacje na plakatach, folderach i w zakrystii u ks. Proboszcza. Zachęcamy do udziału wszystkich naszych Parafian i osoby spoza Parafii.
  6. Za tydzień w Niedzielę kolejne kazania tematyczno-katechizmowe związane z prawdami naszej wiary. Ks. prof. Waldemar Rakocy CM powie o tajemnicy Trójcy Świetej i o tym, co Bóg chce nam przez Nią powiedzieć. Zachęcmy do udziału także osoby spoza naszej Parafii.
  7. Za tydzień także przeżywać będziemy z woli papieża Franciszka Światowy Dzień Ubogiego. Nasze Stowarzyszenie Miłosierdzia będzie w tym dniu zbierało wolne datki do puszek na rzecz domu pomocy samotnej matki w Żaganiu. Wymaga on gruntownego remontu i przystosowania dla kobiet z dziećmi, które doznają przemocy. Dom ten należy do Stowarzyszenia Miłosierdzia działającego w Polsce. Prosimy o pomoc w tej sprawie.
  8. Prasę katolicką prosimy nabywać u pana kościelnego przy wyjściu.