Ogłoszenia Parafialne: II Niedziela Adwentu – 08.12.2019

  1. Program rekolekcji został wydrukowany na kartkach wyłożonych na stolikach i umieszczony też w internecie na stronie naszej Parafii. Został także już podany kalendarz wizyty duszpasterskiej KOLĘDY.
  2. Roraty dla dzieci i dorosłych odprawiamy od poniedziałku do piątku o 18.00. Prosimy wszystkie dzieci o przynoszenie ze sobą lampionów na Roraty. Zwracamy się także z prośbą do Rodziców o przysyłanie dzieci na to piękne adwentowe nabożeństwo.
  3. We wtorek Msza św. w intencji Ojczyzny, Radia Maryja i TV Trwam o godz. 18.00.
  4. Stowarzyszenie Miłosierdzia organizuje wspólną Wigilię dla ubogich i samotnych naszej Parafii w dniu 21 grudnia o godz.15.00 w domu parafialnym. Serdecznie zapraszają takie osoby.
  5. Raz jeszcze dziękujemy za dzisiejsze ofiary na zapłacenie rachunku za gaz za ogrzewanie kościoła i domu parafialnego.
  6. Dzisiaj w kościołach w Polsce zbierane są ofiary do puszek na rzecz pomocy Kościołowi na Wschodzie. Szczegóły znajdziemy na plakatach. Nasza Parafia przeprowadzi zbiórkę 15 grudnia br.
  7. W bocznej kaplicy są już do nabycia poświęcone opłatki, świece Caritasu na stół wigilijny, kartki świąteczne, kalendarze misyjne, książeczki do nabożeństwa. Zachęcamy do ich nabywania.
  8. Uprzejmie prosimy o wolne datki na zakup choinek i wszelkiej dekoracji Świąt Bożego Narodzenia dla wystroju naszego kościoła. Ofiary pieniężne można wrzucać do skarbon przy wyjściu. Serdecznie dziękujemy.
  9. Serdecznie zapraszamy już dzisiaj wszystkie małżeństwa , które w tym roku obchodziły okrągły jubileusz swego małżeństwa tzn.5-10-15-25-30- 40-50 i więcej na Mszę św. w Niedzielę Świętej Rodziny – 29 XII – o godz. 12.30. Po mszy św. odbędzie się spotkanie w Domu Parafialnym. Prosimy o zapisywanie się w zakrystii.
  10. Prasę katolicką prosimy nabywać u pana kościelnego przy wyjściu.