Ogłoszenia Parafialne: III Niedziela Adwentu – 15.12.2019

  1. Program rekolekcji został wydrukowany na kartkach wyłożonych na stolikach i umieszczony też w Internecie na stronie naszej Parafii. Został także już podany kalendarz wizyty duszpasterskiej KOLĘDY.
    Prosimy o zgłaszanie się nowych mieszkańców z nowych osiedli i bloków do zakrystii lub kancelarii w celu zapisania się na kolędę, a przez to także wpisania się do grupy Parafian św. Anny na Oporowie.
  2. Zgodnie z zapowiedzią nasza Parafia po Mszy św. zbiera dzisiaj ofiary do puszek na rzecz pomocy Kościołowi na Wschodzie. Szczegóły znajdziemy na plakatach.
  3. Roraty dla dzieci i dorosłych odprawimy w tym tygodniu od poniedziałku do środy wyjątkowo o 16.30 ze względu na rekolekcje. Prosimy wszystkie dzieci o przynoszenie ze sobą lampionów na Roraty. Zwracamy się także z prośbą do Rodziców o przysyłanie dzieci na to piękne adwentowe nabożeństwo. Od czwartku roraty będą już o 18.00.
  4. W bocznej kaplicy są jeszcze do nabycia poświęcone opłatki, świece Caritasu ,kartki świąteczne, książeczki do osobistego nabożeństwa. Zachęcamy do ich nabywania.
  5. Uprzejmie prosimy o wolne datki na zakup choinek i wszelkiej dekoracji Świąt Bożego Narodzenia dla wystroju naszego kościoła. Ofiary pieniężne można wrzucać do skarbon przy wyjściu. Serdecznie dziękujemy.
  6. Serdecznie zapraszamy już dzisiaj wszystkie małżeństwa , które w tym roku obchodziły okrągły jubileusz swego małżeństwa tzn.5-10-15-25-30- 40-50 i więcej na Mszę św. w Niedzielę Świętej Rodziny – 29 XII – o godz. 12.30. Po mszy św. odbędzie się spotkanie w Domu Parafialnym. Prosimy o zapisywanie się w zakrystii.
  7. Prasa katolicka jest do nabycia u pana kościelnego przy wyjściu.