Ogłoszenia Parafialne: 3 Niedziela Zwykła – 26.01.2020

 1. W środę zapraszamy na Nowennę ku czci NMP Nieustającej Pomocy. Prosimy o wypisanie swoich próśb do Matki Bożej na kartkach. Po Nowennie spotkanie Apostolatu Maryjnego w domu parafialnym.
 2. W I sobotę lutego o godz. 7.00 Msza św. wynagradzająca NSPJ i Niep. Sercu Maryi, z prośbą o zatwierdzenie w całym Kościele I sobót m-ca oraz o błog. Boże na wieczorną adorację. Także w najbliższą sobotę – 1 lutego – rozpocznie się adoracja Pana Jezusa obecnego w Najświętszym Sakramencie od 19.00. Msza św. będzie o g. 20.00 Zapraszamy !!!
 3. W przyszłą Niedzielę wypada w liturgii Kościoła Święto Ofiarowania Pańskiego zwane Świętem Matki Bożej Gromnicznej. Prosimy przynieść świece w tym dniu do poświecenia. Tego dnia także po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszamy na wspólne śpiewanie kolęd z chórem parafialnym JESTEM.
 4. Nabożeństwo Zmiany Tajemnic Żywego Różańca odprawimy w przyszłą Niedzielę
 5. 2 lutegoo godz. 17.15.
 6. Istnieje możliwość ofiarowania Parafii swojego 1% w rozliczeniu podatkowym z Urzędem Skarbowym i przekazania go poprzez Organizację Pożytku Publicznego – Fundację wspierającą wrocławskie Parafie. Prosimy Was o wsparcie swojej Parafii również i w ten sposób.
  1% dla swej Parafii
  KRS 0000080096
 7. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej u Pana kościelnego….