Ogłoszenia Parafialne: II Niedziela Wielkiego Postu – 08.03.2020

  1. Osoby które zapisały się na pielgrzymkę do Ziemi św. proszone są o kontakt z księdzem proboszczem.
  2. We wtorek Msza św. w int. Ojczyzny, Radia Maryja i TV Trwam. Następnie spotkanie w domu parafialnym.
  3. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o g. 18.00. Prosimy wypisać swoje intencje na kartkach.
  4. W środę także zapraszamy na spotkanie Rodziców dzieci I Komunii św. do domu parafialnego o godz. 19.00.
  5. W piątki zapraszamy na Drogę Krzyżową: dla dzieci o godz. 17.00; dla młodzieży i dorosłych o 18.30 po Mszy św. Gorzkie Żale w Niedziele o 17.15.
  6. Raz jeszcze serdecznie dziękujemy za ofiary na tacę na zapłacenie rachunku za gaz za ogrzewanie kościoła i domu parafialnego. Kwota rachunku do zapłaty przez Parafię wynosi 4.500 zł.
  7. Przy wyjściu pod chórem Panie ze Stowarzyszenia Miłosierdzia rozprowadzają baranki wielkanocne, świece tzw. paschaliki. Będą także do nabycia kartki wielkanocne.
  8. Na stronie internetowej Parafii św. Anny i na kartkach wyłożonych na stolikach przy wyjściu, które można zabrać do domów, została podana informacja o możliwości ofiarowania Parafii swojego 1% w rozliczeniu podatkowym z Urzędem Skarbowym i przekazania go poprzez Organizację Pożytku Publicznego – Fundację wspierającą wrocławskie Parafie. Prosimy Was o wsparcie swojej Parafii również i w ten sposób.

Numer KRS :

0000080096

  1. Prasa katolicka do nabycia przy wyjściu u pana kościelnego.

OGŁOSZENIE  SPOŁECZNE:

Szkoła Podstawowa nr. 15 zaprasza Rodziców dzieci – przyszłych pierwszoklasistów – na spotkanie w dniu 11 marca br. o godz. 17.00 do budynku szkoły przy ul. Solskiego. Zapraszamy Rodziców i dzieci.