Kurs Nowe Życie 24-26.03.2023 r.

Czym jest kurs „Nowe Życie”?

Kurs „Nowe życie” to niezwykły weekend, który opracowano w Meksyku i jest prowadzony obecnie w 67 krajach na całym świecie. Nadał sens i cel oraz przywrócił nadzieję wielu tysiącom osób.

Jeżeli pragniesz doświadczyć spotkania z Jezusem i otrzymać nowe życie – życie w doświadczeniu bliskości samego Boga, ten kurs jest skierowany właśnie do Ciebie!

Podczas tych dni możesz nawiązać lub odnowić swoją osobistą więź z Jezusem oraz doświadczyć Jego bliskości.

Dla kogo jest kurs?

Kurs jest przeznaczony dla wszystkich osób pełnoletnich, które pragną zmienić bieg swojego życia i nadać mu nowy tor. Jest dla wszystkich chcących poznać Boga żywego, działającego, realnego i chcących zbliżyć się do Jezusa, który uzdrawia i umacnia. Korzystają z niego osoby pragnące wyzwolić się z nałogu, beznadziei i pustki. Kurs pozwala nauczyć się bliskości Boga. Pomaga odkryć cel w życiu. Kurs utwierdza w przekonaniu, że Bóg istnieje i działa.

Co to oznacza w praktyce?

„Nowe życie” to coś o wiele więcej niż rekolekcje. To intensywny czas, w którym można wysłuchać nauczań przepełnionych świadectwami innych osób, które doświadczyły bliskości Boga. To wiele praktycznych, wizualnych przykładów uzmysławiających najważniejsze prawdy życia duchowego. To także możliwość uzyskania odpowiedzi na wiele nurtujących Cię pytań oraz pomoc w podjęciu konkretnych decyzji duchowych. To także okazja do poproszenia o modlitwę za Ciebie w intencji przemiany Twojego życia.

Kurs prowadzony jest przez kilkunastoosobową grupę osób świeckich przy udziale kapłana.

TERMIN:
24-26 marca 2023 r.

MIEJSCE:
Parafia Świętej Anny – Oporów, ul. Sobótki 2

KOSZT: 60 zł (wyżywienie: obiad, 2 kolacje, kawa)