1. 14 września rozpoczęliśmy rekolekcje ewangelizacyjne: Seminarium Odnowy Wiary. Spotkania odbywają się w każdy wtorek o godz. 19.00. Jeżeli ktoś chciałby dołączyć, zapraszamy w najbliższy wtorek. Zwracamy się także z prośbą o pomoc w opiece nad dziećmi w wieku przedszkolnym w sali parafialnej na dwie godziny, aby ich rodzice mogli uczestniczyć w Seminarium. Osoby chętne nam pomóc prosimy o telefon do ks. Proboszcza.
 2. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy:
  • Poniedziałek, 20 września, wspomnienie św. męczenników koreańskich. Po mszy św. o godz. 18.00 w sali parafialnej, spotkanie młodzieży pierwszych klas ponadpodstawowych pragnących przystąpić w tym roku duszpasterskim do sakramentu Bierzmowania.
  • Wtorek, 21 września, święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty
  • Środa, 22 września, po mszy św. o godz. 18.00 w sali parafialnej spotkanie uczniów klas VIII przygotowujących się do sakramentu Bierzmowania.
  • Czwartek, 23 września, wspomnienie św. ojca Pio. O godz. 19.00 w sali parafialnej spotkanie rodziców, których dzieci w maju przyszłego roku przystąpią do I Komunii św.
 3. Zapraszamy Cię do wspólnej modlitwy i wielbienia Jezusa Chrystusa na kolejnym spotkaniu dla mężczyzn, które odbędzie się 24 września 2021 o 18.30 w kościele św. Piotra i Pawła, przy ul. Katedralnej 4 we Wrocławiu. Po Eucharystii konferencję pt. „Wierzę, więc jestem” wygłosi ks. Jakub Bartczak – duszpasterz, raper, autor tekstów.
 4. W imieniu Koła Misyjnego serdecznie dziękujemy za złożone dary – przybory szkolne – dla dzieci w Śniatyniu – Ukraina. W dniu dzisiejszym kończymy ten projekt. Spotkanie z misjonarzem z tej parafii będzie 14 listopada.
 5. W przyszłą niedzielę na mszy św. o godz. 11.00 będziemy przeżywać uroczystość błogosławieństwa nowych ministrantów. Jednocześnie serdecznie zapraszamy chętnych do posługi przy ołtarzu. Zgłoszenia prosimy kierować do ks. Łukasza.
 6. W przyszłą niedzielę tj. 26 września, w związku z uroczystością św. Wincentego a Paulo, Stowarzyszenie Miłosierdzia będzie zbierać datki na dzieła charytatywne w naszej parafii, ale także będziemy mieli okazję usłyszeć o nowych , ciekawych projektach na ten rok duszpasterski.
 7. Chór dorosłych „JESTEM” zaprasza osoby chętne do wspólnego śpiewania i takiej formie posługi w naszej parafii. Spotkania w każdy wtorek po wieczornej mszy św. w salce parafialnej.
 8. W tym tygodniu odeszły do Domu Ojca z naszej wspólnoty parafialnej: śp. Bogumiła Grabiec, śp. Anna Czerniawska-Chaften, śp. Anna Magdalena Patyna. Wieczny odpoczynek racz dać im Panie!

Ogłoszenia na XXV Niedzielę Zwykłą

Skip to content