1. Stowarzyszenie Miłosierdzia kwestuje dzisiaj po każdej mszy św. oraz prowadzi sprzedaż świec wielkanocnych tzw. paschalików , ofiary zebrane z tej zbiórki są przeznaczone na zorganizowanie paczek świątecznych dla naszych podopiecznych.
 2. Chór ”Jestem” zaprasza dzisiaj na koncert pt.:” Zawitaj Ukrzyżowany” bezpośrednio po mszy św. o godz. 18.00.
 3. Spotkanie kandydatów do Bierzmowania klas 8 w poniedziałek 27 marca o 18.30.
 4. Wspólnota Przyjaciele Oblubieńca zaprasza na spotkanie formacyjne we wtorek, 28 marca o godz. 19.00. W tym tygodniu rozpoczynamy nowy program formacyjny pt. Szkoła człowieczeństwa. Podręczniki do tej formacji dostępne są w zakrystii.
 5. Nabożeństwo do M.B. Nieustającej Pomocy, środa, godz. 18.00
 6. Rozważania Drogi Krzyżowej dla dorosłych w piątek w tym tygodniu przygotowują Wspólnoty Krąg Biblijny i Przyjaciele Oblubieńca.
 7. Dolny Śląsk ze św. Janem Pawłem II, od 31.03. do 2.04. program wydarzeń w gablocie i na stronie.
 8. I sobota miesiąca, Na mszę św. o godz. 7.00 zapraszamy wszystkich tych , którym bliski jest kult Niepokalanego Serca Maryi i odprawiają regularnie nabożeństwo pierwszych sobót miesiąca oraz pragną włączyć się w modlitwę wynagradzającą Kościoła za grzechy w naszej ojczyźnie i świecie. Od godz. 19.00 do 20.00 Adoracja Najśw. Sakramentu animowana przez wspólnotę Czcicieli Bożego Miłosierdzia i dodatkowa msza św. o godz. 20.00.
 9. Przyszła niedziela to Niedziela Palmowa, 2 kwietnia.
  Procesja z palmami wokół kościoła będzie na mszy św. o godz. 11.00. Dlatego zbieramy się przy krzyżu misyjnym na rozpoczęcie liturgii. Palmy będą dostępne przed każdą mszą św. przed kościołem.
  O godz. 19.15 zapraszamy na parafialną Drogę Krzyżową pt.: „Rodzina jest pierwszą i niezastąpioną wychowawczynią do życia w pokoju”. Pójdziemy ulicami S. Wysłoucha, Jutrzenki, Al. Piastów i J. Stanki powrót do kościoła.
 10. Z tyłu kościoła są dostępne wydrukowane ogłoszenia parafialne na miesiąc kwiecień, także są umieszczone na stronie parafii.
 11. Polskie Towarzystwo Studentów Farmacji zaprasza w sobotę , 1 kwietnia na ogólnopolską akcję profilaktyczną pt.: ”Skonsultuj z Farmaceutą : Astma oskrzelowa”. Bezpłatne pomiary: ciśnienie tętnicze, poziom glikiemii we krwi, poziom saturacji, a także można wykonać analizę składu ciała z pomiarem tkanki tłuszczowej. Miejsce: Centrum handlowe Borek/ Hallera 52. Od 9 do 17.00.
Skip to content