1. Zmiana Tajemnic Różańca św. o godz. 17.15. W sierpniu tj. w sobotę 20 sierpnia parafia organizuje pielgrzymkę dla wspólnoty Żywego Różańca do Henrykowa, kto jest zainteresowany prosimy o zapisy w zakrystii, koszt wyjazdu 30 zł.
  2. W sobotę, 13 maja, M.B. Fatimskiej, zapraszamy na mszę św. wieczorną i nabożeństwo z racji kolejnego wspomnienia objawień fatimskich z nauką specjalną głoszoną przez ks. Dariusza Przybyszewskiego, Pallotyna. Niech wspólnoty naszej parafii o charakterze maryjnym zaangażują się w sposób szczególny w tę modlitwę Kościoła.
  3. W poniedziałek, 15 sierpnia, Uroczystość Wniebowzięcia N.M.P., msze św. jak w każdą niedzielę.
  4. W piątek, 26 sierpnia, Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej
  5. W dniach 16-18.09, w weekend, przy naszej parafii odbędzie się kurs NOWE ŻYCIE organizowany przez kilkunastoosobową grupę osób świeckich przy udziale kapłana. Kurs przeznaczony jest dla osób pełnoletnich, pragnących żywej i osobistej relacji z Bogiem. Zapraszamy zarówno tych, którzy chcą rozpalić swoją wiarę, jak i tych, którzy Boga dotąd nie poznali. Zapewniamy, że warto poświęcić ten weekend, aby w mocy Ducha Świętego zacząć nowe, owocne życie z miłosiernym Ojcem. Zapisy i informacje na stronie parafii, plakatach i w zakrystii.
  6. W minionym tygodniu odeszli do Domu Ojca z naszej wspólnoty parafialnej: śp. Wanda Dunaj, śp. Urszula Dunaj, śp. Marian Gembara. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie!

Ogłoszenia duszpasterskie na Sierpień

Skip to content