1. Dzisiaj po każdej mszy św. Stowarzyszenie Miłosierdzia będzie kwestować na rzecz naszego Centrum SOS Ukraina i parafian potrzebujących naszej pomocy materialnej. Bóg zapłać , za wasze zrozumienie i wsparcie!
  2. Jako wspólnota parafialne pragniemy otoczyć opieką duchową uczniów klas VIII na mszy św. o godz. 11.00, proszą dla nich o dary Ducha Św. na czas egzaminów.
  3. Młodzież naszej parafii zaprasza na Modlitwę kanonami z Taizé dzisiaj o godz. 19.00. Intencja wstawiennicza tej modlitwy to czas egzaminów uczniów kl. VIII. Zapraszamy w sposób szczególny ich i ich rodziców na tę modlitwę.
  4. Poniedziałek, 23 maja, o godz. 18.30 spotkanie kandydatów do sakramentu Bierzmowania – kl. Szkół średnich.
  5. Krąg Biblijny zaprasza na spotkanie w poniedziałek, 23 maja, o godz. 19.00 w domu parafialnym.
  6. W imieniu duszpasterzy i Rady parafialnej zapraszam na parafialne świętowanie Dnia Matki i Dnia Dziecka w przyszłą niedzielę, 29 maja w godz. od 11.00 do 15.00 na terenie przyparafialnym. Są przewidziane liczne niespodzianki!!! Po mszy św. 12.30 – koncert polsko-ukraiński szczególnie dedykowany mamom.
  7. Mężczyźni Świętego Józefa zapraszają mężczyzn do wspólnej modlitwy i wielbienia Jezusa Chrystusa na kolejnym spotkaniu, które odbędzie się w piątek 27 maja 2022 o 18.30 w kościele św. Piotra i Pawła, przy ul. Katedralnej 4 we Wrocławiu. Po Eucharystii konferencję pt. „Radość ojcostwa” wygłosi Karol Białkowski – ojciec pięciorga dzieci, Redaktor Naczelny Wrocławskiego Gościa Niedzielnego.
  8. Uwrażliwiam wszystkie wspólnoty naszej parafii na przygotowanie Uroczystości Zesłania Ducha Św.: sobotnie Czuwanie i niedzielny Festiwal wspólnot.
  9. W minionym tygodniu odeszła z naszej wspólnoty parafialnej do Domu Ojca śp. Emilia Regucka. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie!

Ogłoszenia duszpasterskie na VI Niedzielę Wielkanocną

Skip to content