1. W Uroczystość Zesłania Ducha Św. składamy serdeczne podziękowania wszystkim osobom, które aktywnie angażują się w życie naszej parafii, przyczyniając się do ewangelicznego obrazu wspólnoty, która tworzymy. Niech Duch Św. obdarza was charyzmatami, które pomogą nam spotkać, poznać i żyć z Jezusem.
  2. Dzisiaj na terenie przyparafialnym od 11.00 do 15.00, organizujemy rodzinne świętowanie, Dzień Dziecka u św. Anny. Prosimy, aby każde dziecko zaopatrzyło się w Pass-Way i arkusz do zdobycia umiejętności w Recepcji, przy parkingu rowerowym. Na pasie zielonym czekają nas atrakcje naukowo-zręcznościowe; przy garażach zjeżdżalnia, basem z kulkami i drewniane klocki; przy Domu parafialnym „coś słodkiego”. Wzdłuż ściany kościoła jest możliwość podziwiania dziecięcych prac artystycznych o Niebie z Polski, Beninu i Ukrainy. Życzymy radosnego świętowania!
  3. Spotkanie kandydatów do Bierzmowania klas VII w poniedziałek 29 maja o 18.30
  4. I czwartek miesiąca, 1 czerwca – Modlitwa o nowe i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. Adoracja po nabożeństwie czerwcowym do godz. 20.00 w ciszy.
  5. Nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa będą odprawiane od poniedziałku do piątku bezpośrednio po mszy św. wieczornej o godz. 18.00, w sobotę i niedzielę o godz. 17.30.
  6. I piątek miesiąca, 2 czerwca – do południa kapłani odwiedzą chorych i osoby w podeszłym wieku pragnące skorzystać z sakramentów chorych. Po nabożeństwie czerwcowym możliwość Adoracji Najśw. Sakramentu do godz. 20.00 – w ciszy.
  7. I sobota miesiąca, 3 czerwca – Nabożeństwo I sobót miesiąca na mszy św. o godz. 7.00. Od 19.00 d0 20.00 Adoracja animowana przez wspólnotę Czciciele Bożego Miłosierdzia. Dodatkowa msza św. o godz. 20.00.
  8. Uroczystość Najświętszej Trójcy, niedziela, 4 czerwca.
  9. W ostatnim tygodniu odszedł do Domu Ojca: śp. Henryk Morka. Wieczny …

Ogłoszenia parafialne na Uroczystość Zesłania Ducha Św.

Skip to content