Ogłoszenia parafialne na Niedzielę Zesłania Ducha Świętego

 1. SYNOD ARCHIDIECEZJI WROCŁAWSKIEJ. OTWARCIE SYNODU – Niedziela Zesłania Ducha Świętego o godz. 14.00 w kościele N.M.P. na Piasku.
 2. Dzisiaj Skauci Europy pragną nas zaprosić na kiermasz ciast. Dowolne ofiary przy tej okazji będą przeznaczone na funkcjonowanie drużyny, zakup sprzętu i organizowanie obozu letniego.
 3. Nabożeństwo Majowe. W naszej parafii odprawiane jest od poniedziałku do soboty po wieczornej mszy św. o godz. 18.00. w niedziele o godz. 17.30. W czasie nabożeństw wsłuchujemy się w rozważania na temat: „Razem z Ojcami Kościoła poznajemy Maryję”
 4. Święto N.M.P. Matki Kościoła – poniedziałek, 20 maja.
 5. Święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana, czwartek, 23 maja. Po nabożeństwie majowym możliwość Adoracji Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00 w ciszy.
 6. Spotkanie Koła Misyjnego, czwartek o godz. 19.00 w Sali parafialnej.
 7. Peregrynacja ikony Matki Bożej Rozwiązującej Węzły.
  Zapisy po mszy św. lub telefonicznie w godzinach otwartego Biura parafialnego.
 8. Parafialny festyn : Dzień Matki i Dziecka, 26 maja, w przyszłą niedzielę. W godzinach od 11.00 do 15.00 zapraszamy rodziny wraz z dziećmi na teren przykościelny będzie wiele atrakcji! Na mszy św. o godz. 11.00 będziemy gościć Scholę dziecięcą „Mały Asyż”. Natomiast po mszy św. o godz. 18.00 szczególnie dedykowany koncert chóralny dla mam w ramach recitalu dyplomowego z dyrygentury chóralnej p. Krzysztofa Truskowskiego.
 9. Kurs dla małżeństw: „ Wspólna Droga”. W dniach 31.05.- 02.06. Organizowane przez wspólnotę „Zacheusz”. Zapisy wg . informacji na plakacie.
 10. 8 czerwca wycieczka z okazji Dnia Dziecka, do Planetarium w Chorzowie i Sanktuarium Matki Bożej w Piekarach Śląskich, dla dzieci od 8 do 14 lat, oraz w wieku 6-7 lat z rodzicem. Koszt 100 zł. Zapisy u ks. Łukasza.
 11. Serdeczne podziękowanie za zrozumienie naszego daru dla parafii jakim będzie konfesjonał szafowy. Dziękuję za wpłaty cegiełek na ten projekt.
 12. W minionym tygodniu odszedł do Domu Ojca z naszej wspólnoty parafialnej: śp. Władysław Kierzkowski.