Wings for Life to bieg, w którym biorą udział ludzie z całego świata, a łączy ich jeden cel – pomoc osobom z urazami kręgosłupa.

Również podopieczni Drabiny Jakubowej biegają z nami co roku. Teraz potrzebują pomocy finansowej, aby mogły odbyć się coroczne turnusy wakacyjne. Wyjazdy te są bardzo ważne nie tylko dla samych uczestników, ale również dla ich rodziców i opiekunów, którzy w pocie czoła, przez cały rok, całodobowo sprawują opiekę nad swoimi podopiecznymi. Wolontariusze, w których skład wchodzi również oporowska młodzież, jeżdżą na te turnusy, by wesprzeć członków Drabiny Jakubowej.

Szukamy osób, które chciałyby zostać sponsorami przy okazji biegu Wings for Life 2021. To ciekawa forma zbierania środków na cele charytatywne. Można zadeklarować, że wpłaci się przykładowo 5 zł za każdy kilometr, jaki przebiegniemy na Oporowie w ciągu tego wydarzenia. Zapraszamy również do udziału w samym biegu, który odbędzie się 9 maja. Aby zostać formalnym członkiem biegu, należy zarejestrować się przez stronę internetową organizatora.

Możnarównież po prostu wesprzeć ideę, wpłacając pieniądze na numer konta 60 1750 0012 0000 0000 2250 2344 z dopiskiem „za bieg”.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu poprzez stronę V Anny na Facebooku (V. Anna Oporów), do koordynatora Drabiny Jakubowej na Oporowie – Patrycji Krzywdzińskiej (791 376 083) lub do Marka Zdobylaka (514 561 169).

Wings for Life 2021

Skip to content