Msze św.

Niedziela i święta:

7.30, 9.30, 11.00 (msza święta z udziałem dzieci), 12.30, 18.00

Niedzielna msza święta w sobotę o godz. 18.00

Msze święte w dni powszednie:

7.00, 18.00

(dodatkowo w pierwsze piątki miesiąca o 16.30 i 20.00)

Kancelaria

Czynna w następujące dni:

Poniedziałek, środa, piątek: 16.00-17.30

Sobota: 8.00-9.00

We wtorek i czwartek kancelaria nieczynna.


Kancelaria - Ważne Dokumenty!

OGŁOSZENIA PARAFIALNE II Niedziela Adwentu – 10.12.2017

 1. Program rekolekcji został wydrukowany na kartkach wyłożonych na stolikach i umieszczony też w internecie na stronie naszej Parafii. Przypominamy, iż nie będzie Mszy św. o godz. 7.00 przez trzy dni rekolekcji.
 2. Roraty dla dzieci i dorosłych odprawimy od poniedziałku do środy o 16.30 ze względu na rekolekcje. Prosimy wszystkie dzieci o przynoszenie ze sobą lampionów na Roraty. Zwracamy się także z prośbą do Rodziców o przysyłanie dzieci na to piękne adwentowe nabożeństwo. Od czwartku roraty będą już o 18.00.
 3. We wtorek Msza św. w intencji Ojczyzny, Radia Maryja i TV Trwam o godz. 18.00.
 4. Kolejne spotkanie uczestników Szkoły Biblijnej w najbliższą sobotę – 16 grudnia - o godz. 9.30 w domu parafialnym.
 5. Raz jeszcze dziękujemy za dzisiejsze ofiary na tacę inwestycyjną i zapłacenie rachunku za gaz za ogrzewanie kościoła i domu parafialnego.
 6. Dzisiaj we wszystkich kościołach w Polsce zbierane są ofiary do puszek na rzecz pomocy Kościołowi na Wschodzie. Szczegóły znajdziemy na plakatach.
 7. W bocznej kaplicy są już do nabycia poświęcone opłatki, świece Caritasu na stół wigilijny, kartki świąteczne, piękne kalendarze, pierniki na choinkę oraz ciekawe książki. Zachęcamy do ich nabywania.
 8. Uprzejmie prosimy o wolne datki na zakup choinek i wszelkiej dekoracji Świąt Bożego Narodzenia dla wystroju naszego kościoła. Ofiary pieniężne można wrzucać do skarbon przy wyjściu. Serdecznie dziękujemy.
 9. Jest w tym tygodniu bardzo dużo wolnych intencji mszalnych. Zachęcamy i zapraszamy do zamawiania Mszy św. w swoich różnych potrzebach.

OGŁOSZENIE RADY OSIEDLA OPORÓW:

Spotkanie opłatkowe i wspólna  agapa dla wszystkich Oporowian będzie 14 grudnia – w czwartek-  o g. 18.00 w budynku Szkoły Podstawowej  i Gimnazjum przy ul. Morelowskiego.

 1. W minionym tygodniu odeszły do wiecznośći nasze parafianki: śp. Patrycja Klimaszewska; śp. Władysława Woźniakiewicz; śp. Alicja Mazurek ….

OGŁOSZENIA PARAFIALNE I Niedziela Adwentu – 03.12.2017

 1. Nabożeństwo Zmiany Tajemnic Żywego Różańca odprawimy dzisiaj o godz.17.15.
 2. Roraty dla dzieci i dorosłych odprawiać będziemy od poniedziałku do piątku o 18.00. Prosimy wszystkie dzieci o przynoszenie ze sobą lampionów na Roraty. Prosimy także Rodziców o dopilnowanie i ewentualną pomoc w wykonaniu lampionów dla swoich dzieci, a także przysyłanie dzieci na to piękne adwentowe nabożeństwo.
 3. W poniedziałek Msza św. wypominkowa za naszych drogich zmarłych o godz. 18.00. Prosimy o wypisanie imion swoich bliskich zmarłych, które następnie odczytamy przed tą Msza św.
 4. W piątek – 8 grudnia – przypada Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. O 12.00 w południe odprawimy Nabożeństwo w tzw. Godzinie Łaski przed Najświętszym Sakramentem. Więcej informacji znajdziemy w broszurach na stolikach przy wyjściu.
 5. W bocznej kaplicy są już do nabycia poświęcone opłatki, świece Caritasu na stół wigilijny, kartki świąteczne, piękne kalendarze, pierniki na choinkę oraz ciekawe książki. Zachęcamy do ich nabywania.
 6. Rekolekcje adwentowe odprawimy dla całej naszej Parafii od 10 grudnia czyli od przyszłej II Niedzieli Adwentu. Poprowadzi je w tym roku DominikaninO. Adam SZUSTAK OP. Chciejmy z nich skorzystać i przygotować nasze serca, sumienia do pięknego przeżycia Świąt Bożego Narodzenia. Plan rekolekcji podamy w przyszłą Niedzielę.
 7. Za tydzień w 2 Niedzielę miesiąca ofiary na tacę przeznaczamy na inwestycje w Parafii. Obecnie jest malowany chór kościoła i montowane są tam parapety nad grzejnikami.

Czytaj więcej...


Nr konta Bankowego Parafii:  PKO BP - 98102052420000220200291930