Stowarzyszenie Miłosierdzia Św. W. a Paulo

Dołącz do nas!

Miejsce spotkań
dom parafialny

Termin spotkań
pierwsze środy miesiąca, godz. 19.00

Opiekun
ks. Jarosław Lawrenz CM

Przewodnicząca Koła
Anna Badowska (504 120 028)

Wsparcie materialne Misji w Beninie proszę kierować na numer konta 85 1020 5226 0000 6902 0681 3812 z tytułem Benin

https://www.facebook.com/kolomisyjneoporow

W każdy ostatni weekend miesiąca zabieramy datki na Mszach Świętych.

Nr rachunku bankowego
BNP Paribas Bank Polska
90 2030 0045 1110 0000 0406 8120

O wspólnocie:

Stowarzyszenie Miłosierdzia Św. Wincentego a Paulo na Oporowie w parafii św. Anny we Wrocławiu. Stowarzyszenie to grupa mieszkańców Oporowa gotowych nieść pomoc mieszkańcom naszej parafii. Wszystko to w oparciu o szczególną ofiarność i szczodrość Parafian. Mimo, że wydaje się z pozoru, że nasze Osiedle to miłe i eleganckie miejsce to nie brakuje problemów, które staramy się pomóc rozwiązać.

Do stowarzyszenia może się zgłosić każdy. Żeby otrzymać pomoc i żeby pomoc ofiarować.

Przez kilkadziesiąt lat działalności w naszej parafii wypracowaliśmy wiele różnych form pomocy. Ludzkie losy są skomplikowane, zdarzenia często zaskakują, problemy pojawiają się nagle – zawsze staramy się pomóc mądrze i skutecznie. Czasem wystarczy krótkotrwała pomoc finansowa, czasem stałe długotrwałe wsparcie, wspólne zakupy, rozmowy motywujące i pocieszenia, dofinansowanie do leków, rachunków ale również paczki na święta, dostarczenie ugotowanego przez Członków Stowarzyszenia obiadów, wsparcie dla Dzieci ze szkoły i wiele innych…

Udział w Stowarzyszeniu to dla jego Członków przywilej, bo jak powiedział Św.Wincenty a Paulo “Im więcej dajecie, tym więcej otrzymacie”.   

Jeśli chcesz pomóc zgłoś się do nas!

Jeśli potrzebujesz zgłoś się do nas!

Parafia św. Anny na Oporowie

Dołącz do wspólnoty parafialnej

Zapraszamy wszystkich, którzy pragną dołączyć do naszej parafialnej wspólnoty Świętej Anny na Oporowie, gdzie każdy znajdzie miejsce dla siebie. Nasza parafia oferuje różnorodne grupy działające, które umożliwiają rozwijanie talentów, pogłębianie wiary i aktywny udział w życiu kościelnym. Dołącz do nas, aby razem tworzyć społeczność pełną wiary, nadziei i miłości.