Medziugorje pielgrzymka na 12 dni 27. 07.2024 – 07.08.2024

Wyjazd do MEDZIUGORJE   27. 07.2023   z  Bydgoszczy i Wrocławia

Godziny  wyjazdów z poszczególnych miast będą podane.

W CENIE PIELGRZYMKI: 1150 zł i 270 euro

  • transport wyposażonym autokarem:
  • 1 nocleg tranzytowy na Słowacji w Mariance
  • w Medziugorje 9 śniadań i 9 obiadokolacji
  • ubezpieczenie dla każdego pielgrzyma
  • opieka Duszpasterza
  • odpoczynek nad morzem w Gradac
  • dodatkowo wycieczka na wyspę Hvar i tam odpoczynek nad morzem
  • spotkania i inne miejsca zaproponowane już w cenie pobytu.

W razie pytań proszę dzwonić: Aneta Zbigniew Werachowscy696 210 408

MIEJSCE NASZEGO ZAKWATEROWANIA W MEDZIUGORJE TO: Hotel Z.M.Sušac Adres: fra Duje Ostojica 12 Bijakovici, Međugorje 88-266, Bośnia i Hercegowina, Telefon: +387 63 323 226

NAJWAŻNIEJSZE RZECZY, KTÓRE KAŻDY MA PRZY SOBIE JUŻ W AUTOBUSIE TO; DOWÓD LUB PASZPORT –  wystarczy dowód, RÓŻANIEC, NOTATNIK DŁUGOPIS, CIEPŁĄ BLUZĘ, KOSMETYCZKĘ, PROWIANT, KUBEK DO PICIA, może Termos ( można wziąć w słoiczek kawę, w autokarze będzie możliwość zaparzenia), WODĘ DO PICIA, MAŁY PARASOL – lub coś na deszcz. Lekarstwa i tabletki, proszę mieć przy sobie. DROBNE EURO na postój.  Euro na nocleg w Mariance miejcie Państwo przygotowane 42 euro, oczywiście te pieniążki są już ujęte w cenie pielgrzymki. Resztę pieniędzy proszę  schować. Nocleg jest zagwarantowany w Mariance, tam obiadokolacja i suchy prowiant na dalszą podróż. Proszę Przygotować sobie odzież na przebranie i inne potrzebne kosmetyki na nocleg w Mariance, w jedną małą podręczną torbę. Walizki, które są spakowane do Mediugorje mogą pozostać w autokarze.

Do Medziugorje DO DUŻEJ WALIZKI PROSZĘ WZIĄĆ: KONIECZNIE, KONIECZNIE, KONIECZNIE słuchawki do własnego telefonu, żeby każdy samodzielnie mógł słuchać tłumaczenia w ojczystym języku na Mszy Świętej.  KONIECZNIE buty specjalne na jeżowce na plażę, duży ręcznik do odpoczywania na plaży, strój kąpielowy, okulary, nakrycie na głowę, kremy do opalania, buty z grubą podeszwą na wejście po górach, klapki pod prysznic, ręczniki można, ale tam też są, lekarstwa pierwszej potrzeby, opatrunki. Do naszej dyspozycji jest lodówka, można wziąć puszki, dżemy, może jakieś suche przekąski np. orzechy, rodzynki i możemy sobie też  parzyć kawę, weźcie Państwo swoją. Sklepy są na miejscu można kupić pieczywo, owoce, napoje. Będziemy SAMODZIELNIE przygotowywać prowiant na wyjazd  ( dlatego potrzebna będzie folia aluminiowa). Jedzenie mamy zagwarantowane, ale jeśli ktoś z Państwa będzie chciał sobie coś dokupić to piszę, że jest taka możliwość. Każdego dnia uczestniczymy we Mszy Świętej proszę zadbać o odpowiedni strój.  AMEN. Proszę załatwić sobie Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego EKUZ- będziemy ubezpieczeni ale jest to dodatkowa,  bezpieczna i bezpłatna forma . BŁOGOSŁAWIEŃSTWA.

Medziugorje pielgrzymka na 12 dni 27.07.2024 – 07.08.2024

Skip to content