Poradnictwo Rodzinne

Dołącz do nas!

Opiekun
ks. Jarosław Lawrenz

Kontakt
swanna.poradnia@gmail.com

PORADNICTWO RODZINNE
Dyżury w każdą środę od 18.00 do 19.00 w domu parafialnym (wejście jak do biura parafialnego).
Katecheza do sakramentu. Zapisy telefonicznie na parafię lub przez e-pocztę parafialną.

Zapraszamy wszystkich odważnych, mężnych i wytrwałych.

Zapraszamy małżeństwa, które chcą pogłębiać relację z Panem Jezusem i ze sobą nawzajem.

O wspólnocie:

W Parafii Świętej Anny powstał nowy krąg złożony z małżeństw sakramentalnych, które pragną rozwijać duchowość życia małżeńskiego w ramach wspólnoty Domowego Kościoła. Zadanie to jest realizowane przez wypełnianie elementów formacyjnych – zobowiązań. Należą do nich: codzienna modlitwa osobista, małżeńska, rodzinna, regularne spotkanie ze Słowem Bożym, dialog małżeński, reguła życia i rekolekcje. Dzięki wytrwałości w wypełnianiu zobowiązań możliwy jest rozwój relacji osobistej z Panem Bogiem. Zmienia się też relacja między mężem i żoną, bo oboje wspólne podążają drogą „do świętości, która nie polega na dokonywaniu niezwykłych rzeczy, ale na czynieniu dobrze, coraz lepiej tego co przynależy do obowiązków naszego stanu (Alojzy i Maria Beltrame Quatrocchi).

Znakiem widzialnym sakramentu małżeństwa nie są obrączki (które oczywiście są pewnym symbolem), ale relacje między małżonkami.

Parafia św. Anny na Oporowie

Aktualności

Parafia św. Anny na Oporowie

Dołącz do wspólnoty parafialnej

Zapraszamy wszystkich, którzy pragną dołączyć do naszej parafialnej wspólnoty Świętej Anny na Oporowie, gdzie każdy znajdzie miejsce dla siebie. Nasza parafia oferuje różnorodne grupy działające, które umożliwiają rozwijanie talentów, pogłębianie wiary i aktywny udział w życiu kościelnym. Dołącz do nas, aby razem tworzyć społeczność pełną wiary, nadziei i miłości.